سیستم های تصفیه آب فرابنفش UV استخر + نکات مهم خرید

سیستم های تصفیه آب

سیستم های تصفیه آب فرابنفش UV استخر

به کارگیری سیستم های تصفیه آب فرابنفش UV استخر، یکی از بهترین روش های شناخته شده ای می باشد که شما می توانید از این سیستم ها به جای مواد شیمیایی مانند کلر استفاده کنید. زمانی که ساخت استخر را انجام می دهید باید به خوبی در مورد نکاتی که مربوط به نگهداری از استخر می باشد هم اطلاعات خود را افزایش دهید.

در این صورت قادر خواهید بود که همیشه استخر را تمیز نگه دارید و نیاز به تعمیر و یا تعویض ساختار استخر نداشته باشید. این مسئله که مواد شیمیایی وارد استخر نشود مزیت مهمی برای شناگران به شمار می رود و به همین دلیل شما بهتر است از سیستم های فرابنفش استفاده کنید.

بدون اینکه شما به مواد شیمیایی نیاز داشته باشید می توانید با استفاده از سیستم های تصفیه آب فرابنفش، استخر خود را تمیز کنید. این سیستم ها مانند یک میکروب کش هستند که استخر شنا را از شر هر یک از آلودگی های مربوط به استخر رها می سازند.

اشعه های فرابنفش باکتری های مضر را به خوبی قادر هستند که از بین ببرند تا استخر شما تمیز و پاکیزه شود. نور یو وی به شناگران آسیبی وارد نمی سازد و به همین دلیل شما با خیال راحت می توانید این اشعه را در استخر به کار ببرید.

انواع روش های تصفیه آب استخر

مزیت های استفاده از سیستم های تصفیه آب فرابنفش

بدون شک اگر سیستم های تصفیه آب فرابنفش مزیت های بسیار زیادی نداشت افراد از آنها استفاده نمی کردند. شما باید به خوبی بدانید که این نمونه از سیستم ها مزیت های بسیار زیادی دارند که برخی از مهمترین آنها عبارت است از :

  1. از بین بردن هر یک از میکروارگانیسم های بیماری زا که درون استخر وجود دارد با استفاده از این سیستم امکان پذیر می باشد. در واقع باید بدانید این سیستم در برابر این عوامل بیماری زا نسبت به کلر مقاومت بیشتری نشان می دهند.
  2. همان لحظه ای که اشعه ماوراء بنفش روی استخر می خورد تمامی آب ضدعفونی می شود و زمان زیادی را به خود اختصاص نمی دهد.
  3. خواص فیزیکی و شیمیایی آب به هیچ عنوان با استفاده از از این سیستم از بین نمی رود. بنابراین شما با خیال آسوده از سیستم های فرابنفش می توانید استفاده کنید.
  4. ضد عفونی کردن آب در محدوده زیاد از دیگر ویژگی ها و مزیت های این سیستم می باشد.
  5. آنها را شما می توانید در مسیر لوله آب نصب کنید تا همیشه آب استخر تمیز باشد.
  1. سرویس کردن و نگهداری از سیستم های تصفیه آب فرابنفش بسیار آسان می باشد. در صورتی که شما اطلاعاتی در مورد نگهداری از آنها ندارید می توانید با کارشناسان و طراحان استخر مشورت کنید.
  2. مقرون به صرفه بودن آنها یکی از دیگر ویژگی ها و مزیت های آنها می باشد. البته که باید بدانید برند تولیدی هر یک از سیستم ها با دیگری متفاوت است و قیمت خریدشان هم باهم فرق می کند.

کارکرد سیستم های تصفیه آب فرابنفش چگونه است ؟

سیستم های فرابنفش را به گونه یا طراحی کرده اند که در ابتدا از سیستم فیلتر دستگاه رد می شود و سپس به وسیله نور فرابنفش ضد عفونی خواهد شد. آب درون استخر از بین شبکه های گرافیت با بهترین کیفیت عبور می کند

در این شبکه نور یو وی وجود دارد که باکتری ها، جلبک ها و ویروس ها را قادر است به بهترین شکل ممکن از بین ببرد. بیشتر استخرها از این سیستم استفاده می کنند تا همیشه آب تمیز و بدون آلودگی داشته باشند. استفاده از این روش به تعمیر و مراقبت های خاصی نیاز ندارد و به بدن شناگران هم آسیبی وارد نمی سازد. بنابراین شما با خیال آسوده می توانید سیستم های فرابنفش را در استخر خود به کار بگیرید.

انواع سیستم های تصفیه آب

نکاتی مهم برای خرید سیستم های تصفیه آب فرابنفش

در صورتی که شما می خواهید بهترین نمونه از سیستم های تصفیه آب فرابنفش را برای استخر خود خریداری کنید باید به خوبی برخی از نکات را در نظر داشته باشید این نکات عبارت هستند از :

  1. لامپ های این سیستم به دو دسته تقسیم بندی می شوند، یکی از آنها کم فشار و دیگری با فشار متوسط است. لامپ هایی که فشار متوسط دارند اشعه ۲۵۴ نانومتر تولید می کنند. بازدهی این نمونه از لامپ ها به نسبت انرژی مصرفی که دارند بسیار بالاتر می باشد.
  2. برند تولیدی هر یک از دستگاه ها را باید از نظر معتبر بودن به خوبی بررسی کنید و سپس آن را خریداری نمایید. دقت داشته باشید که برند تولیدی هر یک از دستگاه ها نشان دهنده بسیاری از ویژگی های دستگاه می باشد.
  3. قیمت خرید دستگاه ها با یکدیگر متفاوت است و شما زمان خرید هر یک از آنها باید به خوبی قیمت سیستم ها را بررسی کنید و بر اساس بودجه خود آنها را برای استخر شنا خریداری کنید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *