معرفی انواع مدل های نورپردازی محوطه استخر شنا

نورپردازی محوطه استخر شنا

نورپردازی محوطه استخر شنا

شما بعد از ساخت استخر باید به زیبایی های استخر هم توجه داشته باشید تا فضای جذابی را برای شناگران ایجاد نمایید. در واقع باید بدانید نورپردازی محوطه استخر شنا یکی از مهمترین اقدامات برای زیباسازی استخر شنا می باشد که شما می توانید بین انواع انواع نورپردازی های محوطه استخر یکی از آنها را بر اساس نوع استخری که دارید انتخاب کنید و سفارش دهید تا برایتان اجرا نمایند.

برخی از نورپردازی ها که در استخرها اجرا می شود پیچیده هستند و هزینه نصب بیشتری دارند. البته باید بدانید برخی از نورپردازی ها هم هزینه مناسب تری دارند و ساده تر می باشند. مکان های متنوعی در استخر وجود دارد که شما می توانید با استفاده از انواع نورپردازی محوطه استخر شنا آنها را طراحی کنید.

دیواره ها، آبنماها، پله ها، محیط دور و … را با استفاده از وسیله های روشنایی متنوع می توانید طراحی کنید تا استخر فضای زیبایی داشته باشد. به طور کلی باید به خوبی بدانید که نگهداری استخر و طراحی استخر اهمیت بسیار زیادی دارد که با توجه به جوانب متنوع زیبا سازی استخر می توانید هر یک از بخش های مختلف استخر را طراحی کنید.

برخی از انواع نورپردازی های متنوعی که شما می توانید برای استخر به کار بگیرید را در ادامه معرفی می کنیم.

نورپردازی محوطه استخر شنا

معرفی انواع نورپردازی محوطه استخر شنا

شما بر اساس نوع استخری که دارید باید به خوبی بدانید کدام یک از بخش های استخر به نور بیشتری نیاز دارد. شما برای انتخاب هر یک از انواع سیستم های روشنایی برای نورپردازی محوطه استخر شنا باید به خوبی ویژگی های آنها را بشناسید و بر اساس نوع استخر آنها را به کار بگیرید.

برخی از انواع چراغ هایی که شما می توانید برای محوطه سازی استخر آنها را مورد استفاده قرار دهید عبارت است از :

  1. پروژکتورها و نورافکن ها :

این نمونه از چراغ ها را شما می توانید برای روشن کردن استخرهای بزرگ مورد استفاده قرار دهید. در واقع زمانی که می خواهید کل استخر به خوبی نشان داده شود و نورپردازی گردد این چراغ ها انتخاب مناسبی می باشد. به وسیله پروژکتورها شما می توانید تمامی بخش های استخر را به خوبی روشن سازید.

  1. چراغ های هالوژنی :

در صورتی که شما در استخر خود زیبایی های منحصر به فردی را به کار برده اید می توانید با استفاده از چراغ های هالوژنی آنها را برجسته تر سازید. در واقع یک دیوار خاص، آبنماها و یا درخت مورد علاقه تان را با استفاده از چراغ های هالوژنی زیباتر می سازد.

شما قادر خواهید بود که از نورهای هالوژن ها به صورت بالا به پایین و یا برعکس استفاده کنید و آنها را به هر نحو که مایل باشید هالوژن ها را نصب نمایید. برای اینکه گلکاری یک درخت را به خوبی نشان دهید بهتر است نور پایین به بالا را روی هالوژن ها به کار ببرید.

  1. چراغ های توکار :

یکی از دیگر سیستم های نورپردازی محوطه استخر شنا استفاده از چراغ های توکار می باشد. شما می توانید این نمونه از چراغ ها را در سطوح بتنی و سنگی به کار ببرید. به طور معمول این چراغ ها را برای زیبایی بیشتر استخر مورد استفاده قرار می دهند که به طور معمول این چراغ ها ظریف می باشند.

ولی باید بدانید که چراغ های توکار زیاد قابل رویت نیستند. این نمونه از روشنایی های را شما به طور معمول می توانید در مسیرهای اطراف استخر و یا پله ها به کار ببرید تا زیباسازی استخر خود را با آنها انجام دهید.

  1. چراغ های حیاطی :

چراغ هایی که حیاطی هستند برای روشنایی پله ها و مسیرهای پیاده روی مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید به جای چراغ های توکار این نمونه از چراغ ها را نیز مورد استفاده قرار دهید.

مدل های این چراغ ها بسیار متنوع می باشد و شما می توانید یکی از آنها را که زیباتر می باشد و با استخرتان هماهنگی دارد را انتخاب کنید. مسیر خانه تا استخر را شما می توانید با استفاده از این چراغ ها زیباتر سازید. از ضد آب بودن این چراغ ها زمانی که نصب می کنید باید اطمینان خاطر به دست آورید و سپس آنها را نصب نمایید.

  1. مشعل های تزئینی :

روشنایی دیگری که شما برای نورپردازی استخر و محوطه آن می توانید مورد استفاده قرار دهید مشعل های تزئینی می باشد که با استفاده از آنها می توانید محیط ظاهری استخر را زیباتر سازید. بسته به نوع طراحی که استخرتان دارد شما می توانید زیبا سازی استخر را با استفاده از این نورها انجام دهید.

  1. چراغ های ریسه ای :

چراغ های ریسه ای را شما می توانید با مقداری سلیقه برای زیباسازی استخر مورد استفاده قرار دهید. زیباتر شدن استخر بسته به نوع چراغ های ریسه ای بر اساس سبک سلیقه شما انجام می شود، بنابراین سعی کنید ریسه ها را در مکان های اصولی و استاندارد استخر قرار دهید.

برای مشاوره با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *