مزایای دستگاه ضدعفونی کننده uv + نکات مهم جهت استفاده از دستگاه

دستگاه ضدعفونی کننده uv

دستگاه ضدعفونی کننده uv

شما زمانی که ساخت استخر را انجام می‌دهید باید به خوبی در مورد نکاتی که مربوط به نگهداری از استخر می باشد هم اطلاعات خود را افزایش دهید. در واقع ضدعفونی کردن آب درون استخر اهمیت بسیار زیادی دارد که شما باید با استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده آب استخر را همیشه تمیز نگه دارید.

یکی از بهترین دستگاه های ضد عفونی کننده آب دستگاه یو وی می باشد که کیفیت و کاربرد بسیار زیادی دارد. هر یک از انواع بیماری ها و قارچ هایی که درون آب استخر باشد با استفاده از این دستگاه به خوبی از بین می ‌رود.

بنابراین استخر دارانی که می‌خواهند آب استخر همیشه تمیزی داشته باشند بهتر است که اقدام به خریداری این دستگاه نمایند. برخی از مزیت ها و کاربردهایی که دستگاه یو وی دارد را در ادامه بیان می‌کنیم. تا شما آگاهی بیشتری در مورد این دستگاه ضدعفونی کننده آب استخر داشته باشید.

دستگاه ضدعفونی کننده uv

مزیت های استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده uv

برخی از اصلی ترین و مهمترین مزایای دستگاه ضدعفونی‌کننده یو وی دارد و همین مزیت ها موجب کاربرد بی نظیر آن در استخر شده است عبارت می ‌باشد از :

 1. یکی از اصلی ترین و مهمترین مزیت های این دستگاه در این است که کل فضای استخر را به صورت ۳۶۰ درجه پوشش می دهد.
 2. دستگاه دارای تنظیم ساعت و تایمر می باشد که شما قادر باشید با استفاده از این ویژگی عملکرد دستگاه را به صورت اتوماتیک تنظیم نموده تا ضدعفونی کردن استخر انجام شود.
 3. مدل های این دستگاه متنوع است که بر اساس متراژ استخر و میزان استفاده از آب استخر شما قادر خواهید بود یکی از مدل‌های آنها را خریداری کنید. برخی از آنها تک لامپ و نمونه های دیگر سه لامپ می باشند. دقت داشته باشید که نمونه ‌های سه لامپ برای استخرهای عمومی و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.
 4. شما می توانید به دستگاه وایرلس را اضافه کنید تا با استفاده از این ویژگی قادر باشید تنظیمات دستگاه را روی موبایل خود نصب نمایید. در واقع بهتر است بدانید که این ویژگی به شما کمک می کند از راه دور هم قادر باشید ضدعفونی کردن دستگاه را کنترل کنید.
 5. نصب سریع و کاربرد آسان دستگاه ضدعفونی کننده یو وی یکی دیگر از ویژگی‌ ها و مزیت‌ های آن می‌ باشد.
 6. دستگاه مورد نظر بسیار سبک و قابل حمل است که قادر می باشید به راحتی آن را جابجا نمایید. طراحی زیبا و استانداردها آن یکی دیگر از مزیت ها و ویژگی های دستگاه می باشد.دستگاه ضدعفونی کننده uv
 7. دستگاه توانایی بسیار بالایی در ضدعفونی کردن و از بین بردن طیف زیادی از ویروس ها قارچ ها و میکروب ها را دارد.
 8. سرعت ضد عفونی کردن محیط با استفاده از این دستگاه بسیار بالا است.
 9. شما می توانید با استفاده از این دستگاه عوامل بیماری زا را درون استخر از بین ببرید. در واقع کاهش دادن انتقال عوامل بیماری زا به دلیل کثیف بودن محیط با استفاده از این دستگاه از از دیگر مزیت های آن می باشد.
 10. شما بدون نیاز به هزینه تعمیرات و نگهداری از از این دستگاه می توانید ریسک وجود میکروب ها و ویروس ها را در استخر کاهش دهید.
 11. هزینه های مربوط به نگهداری از استخر برای ضدعفونی کردن با استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده یو وی کاهش پیدا خواهد کرد.
 12. ابعاد دستگاه بسیار کوچک است و فضای کمی را به خود اختصاص می‌ دهد.

نکاتی در مورد استفاده از دستگاه ضد عفونی کننده uv

شما زمانی که می خواهید از دستگاه ضدعفونی کننده uv استفاده کنید باید به خوبی در مورد نکاتی که مربوط به دستگاه می باشد اطلاعات خود را افزایش دهید. برخی از نکاتی که مربوط به استفاده از این دستگاه است و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

 1. از آنجایی که دستگاه دارای اشعه یو وی می باشد شما زمانی که می خواهید از دستگاه استفاده کنید باید حتما استخر را ترک نمایید. از قرار گرفتن در معرض اشعه uv زمان روشن بودن دستگاه باید به طور جدی خودداری نمایید. قرار گرفتن طولانی مدت در معرض دستگاه مشکلات جدی پوست و چشم برای افراد به وجود خواهد آورد. همچنین باید بدانید که گیاهان و حیوانات را هم نباید نزدیک این دستگاه قرار دهید.
 2. پرتابل بودن دستگاه یو وی این مزیت را به همراه دارد که امکان جابجایی کردن دستگاه را در محیط مورد نظر به وجود می آورد. بر همین اساس شما می توانید با حمل آن در فضای مورد نظر بسیاری از آلودگی ها را از بین ببرید. موانعی که مربوط به پاکیزگی استخر می باشد با استفاده از این دستگاه رفع می گردد.
 3. زمان مورد نیاز برای ضدعفونی کردن استخر هایی که ۲۵ متر مربع دارند با استفاده از دستگاه حدود ۳۰ دقیقه است. برای استخرهایی که فضای بزرگی دارند با استفاده از دستگاه سه لامپ حداقل ۱۵ دقیقه می باشد تا محیط به خوبی تمیز شود.

 

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *