استاندارد DIN 19643 در استخر برای چه مواردی می باشد ؟

استاندارد DIN 19643 در استخر

یکی از مهمترین استانداردهایی که در مورد تصفیه آب استخر می باشد و گند زدایی استخرها را تعیین می کند استاندارد DIN 19643 در استخر است. شما زمانی که ساخت استخر را انجام می دهید باید به خوبی در مورد استانداردهایی که مربوط به گندزدایی و تصفیه آب استخر می باشد نیز اطلاعات خود را افزایش دهید.

نگهداری استخر با استفاده از روش های متنوع اهمیت بسیار زیادی دارد. اما بهتر است بدانید که هر یک از این روش ها تابع استانداردهای تعیین شده ای می باشد. پارامترهای کمی و کیفیت آب به وسیله هر یک از این استانداردها تعیین می شود.

بهتر است به خوبی بدانید که استاندارد DIN 19643 در استخر یکی از معتبرترین و بهترین استانداردهای جهانی می باشد. این استاندارد تصفیه و گند زدایی آب را در کشور آلمان بنیان نهادند و به آن توجه نمودند. به تمامی افرادی که با استخرهای شنا در ارتباط می باشند این استاندارد توصیه می شود.

در واقع هر فردی برای نگهداری از استخر خود بعد از ساخت استخر باید به خوبی این استاندارد را بشناسد و برای گندزدایی و تصفیه آب درون استخر آن را به کار بگیرد. برخی از مهمترین ویژگی های این استاندارد را در ادامه بیا می کنیم.

استاندارد DIN 19643 در استخر

استاندارد DIN 19643 در استخر برای چه مواردی می باشد ؟

به کارگیری استاندارد DIN 19643 در استخر برای موارد و نکات خاصی که مربوط به ساخت استخر می باشد است. بنابراین تمامی افرادی که طراحی استخر را انجام می دهند باید به خوبی این استاندارد و اصول آن را بشناسند.

برخی از اصلی ترین و مهمترین موارد تاثیرگذار مربوط به این استاندارد که مهم می باشد و شما باید به آنها دقت داشته باشید عبارت است از :

  1. طراحی تاسیسات استخر :

هر یک از انواع استخر ها دارای تاسیسات متنوع می باشند که شما برای خرید آنها باید به خوبی استانداردهای هر یک از تاسیسات را بشناسید. دقت داشته باشید که انواع تاسیسات استخر دارای کیفیت و ویژگی‌های متنوعی می باشند.

بنابراین شما بهتر است بر اساس استانداردهای جهانی تمامی تاسیسات استخر را خریداری کنید. اگر شما به این استانداردها دقت داشته باشید قادر خواهید بود که ساخت استخر را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

  1. طراحی تاسیسات سونا بخار :

شما برای راه اندازی تاسیسات سونا بخار باید بر اساس استاندارد DIN 19643 در استخر عمل کنید و تنها تاسیسات با کیفیتی را خریداری کنید. سونا بخار یکی از مهم ترین بخش های هر یک از انواع استخر ها می باشد که باید بهترین تاسیسات را برای این بخش از استخر خود خریداری کنید.

در واقع باید بدانید که سونا بخار ارتباط مستقیمی با بخار دارد و حجم زیادی از آب تبخیر شده درون این بخش قرار می گیرد. تاسیساتی که برای سونا بخار خریداری می‌شود باید کیفیت و کارایی مناسب را در برابر بخار تولید شده از خود نشان دهند.

  1. طراحی تاسیسات جکوزی :

استانداردهای مشخص شده ای برای خرید تاسیسات جکوزی وجود دارد که اگر بر اساس این استانداردها تمامی تاسیسات جکوزی را خریداری و تهیه کنید قادر خواهید بود که از آنها مدت زمان زیادی استفاده نمایید. تمامی استخر دارانی که جکوزی دارند باید به سیستم گندزدایی و تصفیه آب آن دقت داشته باشند.

تاسیساتی که برای جکوزی خریداری می شود باید کیفیت و کارایی مناسبی از خود نشان دهند تا بتوانید مدت زمان زیادی از آنها استفاده کنید.

استاندارد DIN 19643 در استخر

  1. طراحی تاسیسات سونا خشک :

سونا خشک یکی از دیگر بخش‌های استخرها می باشد.  هر یک از انواع تاسیساتی که در سونا خشک مورد استفاده قرار می گیرد دارای استانداردهای جهانی می باشد که همین مسئله موجب می شود شناگران از کیفیت سونا خشک نهایت استفاده را ببرند.

  1. کلیات سیستم های گندزدایی آب استخر :

شما قادر خواهید بود که بر اساس استاندارد DIN 19643 در استخر هر یک از سیستم های گندزدایی آب را خریداری کنید تا با استفاده از آنها کیفیت آب استخر را افزایش دهید. شما می توانید با بهره گیری از استاندارد تعیین شده تمامی سیستم های گرم زدایی آب درونی استخر را خریداری کنید.

دقت داشته باشید که استانداردهای مشخص شده جهت خریداری سیستم های گرم زدایی دارای ضوابط و قوانین مشخص شده‌ای است. اگر به خوبی می خواهید این استانداردها را رعایت کنید باید زمان خرید تجهیزات و تاسیسات گندزدایی آب آنها را در نظر بگیرید.

  1. انتخاب بهترین سیستم های تصفیه :

برای خرید بهترین سیستم های تصفیه می توانید بر اساس استاندارد DIN 19643 در استخر تنها آن دسته از تاسیسات مهم استخر، جکوزی و سونا را خریداری نمایید. سیستم های تصفیه آب استخر بسیار زیاد است که هر یک از آنها دارای مشخصات و ویژگی های متنوعی می باشد.

بنابراین بهتر است که زمان خرید هر یک از سیستم های تصفیه استاندارد آن را بررسی کرده و سپس آنها را خریداری نمایید. اینکه هر یک از آنها استانداردهای لازم را داشته باشند اهمیت بسیار زیادی دارد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *