استخر تصفیه با ازن تهران + مزایای تصفیه استخر با ازن

استخر تصفیه با ازن تهران

بسیاری از استخرهای بزرگ تهران تصفیه سازی آب استخر را با استفاده از ازن انجام می دهند. در واقع شما باید به خوبی بدانید که مزیت های استفاده از ازن برای تصفیه سازی استخر بیشتر از کلر می باشد. استخر تصفیه با ازن شفافیت بالایی دارد و همین مسئله موجب می شود شناگران با خیال آسوده درون استخر شنا کنند.

آن دسته از افرادی که ساخت استخر را در تهران انجام می دهند به دنبال بهترین روش برای تصفیه سازی آب استخرهای خود می باشند. در واقع تنها ساخت و طراحی استخر اهمیت ندارد، بلکه باید به خوبی در مورد روش های نگهداری از استخر و تمیز بودن آب استخر هم اطلاعات بیشتری در اختیار داشته باشید.

صاحبان بسیاری از استخرهای تهران برای حذف کردن آلودگی های آب استخرها و خدمات بهتر به مشتری از بهترین روش تصفیه سازی آب استخر استفاده می کنند. استخر تصفیه با ازن یکی از بهترین استخرهایی است که به خوبی تمیز شده و دیگر آلودگی ندارد.

در واقع بسیاری از افراد در گذشته از کلر برای تمیز کردن آب استخر استفاده می کردند. اما باید بدانید که کلر موجب سوزش چشم و حساسیت های پوستی شناگران می شود. امروزه استفاده کردن از ازن به عنوان یکی از بهترین راهکارها برای تمیز کردن آب استخر شناخته می شود که بسیاری از استخرداران تهران از این روش جهت تصفیه کردن آب استخر استفاده می کنند.

استخر تصفیه با ازن تهران

مزیت های استخر تصفیه با ازن برای شناگران در استخرهای تهران

مزیت هایی که استخر تصفیه با ازن برای شناگران و صاحبان استخر در تهران دارد موجب شده است که بسیاری از استخرداران از ازن برای تصفیه سازی آب استخر استفاده کنند. برخی از اصلی ترن مزیت های استفاده از ازن برای تصفیه سازی آب استخر عبارت است از :

 1. با استفاده از ازن کیفیت و شفافیت آب درونی استخر افزایش پیدا می کند.
 2. هر یک از یون های منگنز، آهن و بسیاری از ترکیبات معدنی دیگر درون آب استخر وجود دارند با استفاده از ازن از بین می روند.
 3. با استفاده از ازن فضایی به وجود می آید که بدون میکروارگانیسم های بیماری زا می باشد. در واقع هر نوع عامل بیماری زا که در استخر وجود دارد با استفاده از این روش به طور کلی از بین می رود.
 4. رشد جلبک های درون استخر را با استفاده از ازن می توانید کنترل کنید. دیواره ها و کف استخر جلبک های زیادی رشد می کند که با استفاده از سیستم ازن زنی مانع رشد آنها خواهید شد.
 5. مقرون به صرفه بودن و سازگاری ازن با طبیعت بیشتر از کلر می باشد و همین ویژگی یکی از دیگر ویژگی ها و مزیت های ازن می باشد.
 6. شما برای استفاده کردن از ازن به تجهیزات متنوع نیاز ندارید، به راحتی می توانید از ازن برای تصفیه سازی آب استخر استفاده نمایید.
 7. برخلاف کلر باید بدانید که استخر تصفیه با ازن هزینه های مربوط به حمل و نقل را به خود اختصاص نمی دهد.
 8. عملکرد ساده و نصب آسان آن یکی از دیگر ویژگی ها و مزیت های سیستم ازن زنی استخرها می باشد.
 9. سیستم ازن زنی به اپراتور خاصی جهت عملکرد اصولی نیاز ندارد.
 10. با استفاده از ازن درون استخر آلودگی ثانویه ایجاد نمی شود.

استخر تصفیه با ازن تهران

استخر تصفیه با ازن و نکاتی مهم در مورد استفاده از ازن برای تصفیه آب استخر

ازن یکی از گازهای بسیار فرار می باشد و در آب حلالیت بسیار کمی دارد. به همین دلیل شما باید بدانید که استفاده از دستگاه مناسب جهت پاشش ازن به آب استخر اهمیت بسیار زیادی دارد. شما باید دستگاهی را برای استفاده از ازن خریداری کنید که به بهترین نحو ممکن ازن را به درون آب استخر برساند.

بسیاری از افرادی که در زمینه نگهداری استخر و خریداری انواع دستگاه های تصفیه استخر اطلاعات زیادی در اختیار ندارند نمی دانند که باید از چه روش و اصولی جهت نگهداری از دستگاه ها استفاده کنند. نکاتی برای استفاده از ازن درون آب استخر وجود دارد که این نکات عبارت هستند از :

 1. مقدار ازن یکی از مهمترین نکاتی است که شما زمان ریختن آن درون آب استخر باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. اینکه هر اندازه ازن را بر اساس مقدار آب درون استخر اندازه گیری کنید بسیار مهم می باشد و شما باید به آن دقت کنید.

۲. استانداردهای لازم برای استفاده از ازن درون آب استخر وجود دارد که شما باید به خوبی این استانداردها را نیز بشناسید. در صورت رعایت نکردن هر            یک از استانداردها امکان دارد قدرت اکسید کنندگی نه تنها مفید نباشد بلکه خطرات بسیار زیادی را برای محیط شنا به وجود آورد. سامانه انتقال                 دادن ازن باید به صورت اصولی برنامه ریزی شود. آب پیش از وارد شدن به درون استخر باید تمیز شود و شما هم نیاز است به خوبی برای تصفیه                 سازی بهتر آب استخر این مورد مهم را در نظر داشته باشید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *