اجرای استخر خانگی

اجرای استخر خانگی

اجرای استخر خانگی

اجرای استخر خانگی یکی از عملیاتی می باشد که باید توسط افراد با تجربه انجام شود. در این مطلب قصد داریم اجرای استخر خانگی را مورد بررسی قرار دهیم پس با ما همراه باشید.

مجموعه استخرینو سازنده مجموعه های آبی و همچنین مجری ساخت استخر های مدرن خانگی و ویلایی می باشد که دارای سابقه طولانی مدت و درخشانی است. اگر در حال حاضر شما قصد دارید به ساخت یک استخر در خانه و باغ، ویلا اقدام کنید یا در آستانه انتخاب پیمانکار مناسبی باشید، پیشنهاد می کنیم از خدمات استخرینو بهره‌مند شوید.

قبل از اینکه اقدام به اجرای سازه استخر نمایید باید نکات ویژگی را مد نظر قرار دهید تا سازه از ایمنی و استحکام بالایی برخوردار باشد و به درستی اجرا شود.

 نکات مهم قبل از اجرای سازه استخر

توجه داشته باشید همانطور که ذکر شد شما قبل از اینکه اجرای سازه استخر اجرا کنید باید نکات مهمی را مد نظر قرار دهید. یکی از نکاتی که باید مد نظر قرار دهید بررسی فضای لازم برای اجرای استخر و جکوزی می باشد.

اگر قصد دارید مجموعه روباز داشته باشید یا سرپوشیده باید نوع آن را مشخص نمایید. یا اگر اجرای پروژه در باغ مد نظر شما چه داخل ویلا یا زیر زمین، ساختمان مسکونی و … که شما باید تمامی این اطلاعات را مد نظر قرار دهید تا بتوانید به صورت اصولی و استاندارد انجام دهید.

اجرای استخر

اگر اجرای استخر داخل ساختمان انجام دهید باید به چه نکاتی توجه کنیم. به دلایل زیادی از قبیل جانمایی همچنین طراحی سازه مقاوم این امر می بایست قبل از طراحی سازه در نظر گرفته شود. البته راه هایی برای تقویت سازه نیز وجود دارد.

شما می توانید با توجه به محیط و متراژ مورد نظر استخر خانگی دلخواه خود را طراحی کرده و آن را اجرا نمائید. مجموعه استخرینو هر مدل استخر خانگی که مد نظر شما باشد را برآورده هزینه کرده تا بتوانید با توجه به بودجه ای که دارید بهترین انتخاب را تجربه نمائید.

مشاوره اجرای استخر

اگر شما در مرحله طراحی یا اجرای یک استخر می باشید توجه داشته باشید که حتما سعی کنید با یک متخصص صنعت آب در مورد پروژه خود مشورت کنید. بهتر است بدانید اگر قسمتی از پروژه استخر به درستی طراحی نشود امکان دارد شکست کامل پروژه را به همراه داشته باشد.

مجموعه استخرینو برای پروژه های دشوار مثل استخرهای بدون شبکه یا استخر در مناطق گرمسیری و .. مشاوره های لازم را در اختیار شما بازدیدکنندگان گرامی قرار می دهد. مشاوره های ساخت که در چند سال گذشته انجام شده است و می تواند نقص هایی را در طراحی و اجرای استخر شناسایی کرد. اکر این مشکلات قبل از اتمام پروژه برطرف نشود امکان دارد فاجعه به بار بیاورد.

بهتر است بدانید قبل از ساخت استخر اگر شما مشاوره دریافت کنید امکان دارد فواید بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد. بر حسب مشاوره قبل از استخر مانند مدیریت فرایند ساخت و ساز همچنین بهبود و نوسازی تاسیسات استخر موجود مشاوره در مورد محصولات زیبایی، صرفه جویی در انرژی و ایمنی، پیشنهادات، بودجه و … از جمله فواید بسیار مهم قبل از ساخت استخر می باشد.

هزینه ساخت استخر خانگی

توجه داشته باشید معمولا میزان فضای شما و اندازه محیطی که در نظر گرفته می‌شود از جمله مواردی می باشد که در اجرای استخر خانگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. استفاده از مواد اولیه و تجهیزات با توجه به هزینه نهایی متغیر خواهد بود.

هر چه شما مساحت بیشتری در نظر بگیرید و از متریال و مواد مرغوبی استفاده کنید قطعاً نیاز به سرمایه بیشتری خواهید داشت. هم چنین تجهیزاتی که در اجرای استخر خانگی مورد استفاده قرار می گیرد، مثل لوله کشی ها، سیستم تصفیه، نردبان ها، چراغ ها و … باعث می شود تا قیمت اجرای استخر خانگی افزایش پیدا کند.

ساخت استخر خانگی

اقدامات لازم برای اجرای استخر خانگی

توجه داشته باشید باید فضای لازم طرح مورد نظر خود را پیاده سازی نمایید. در اینجا کارشناسان استخر های جذاب و زیبایی را به شما خواهند داد که با توجه به شرایط و طرح فضای لازم را برای تصفیه خانه و موتورخانه استخر برای نصب تجهیزات پمپ، فیلتر، شنی و … در نظر داشته باشید. توجه داشته باشید سیستم تصفیه و سیستم هیدرولیک گردش آب استخر کاری کاملاً تخصصی می باشد که با توجه به نظر کارشناسان تعیین شود.

بهتر است بدانید سطح موتورخانه از سطح کف استخر باید در حدود ۱ متر پایین تر باشد. پیشنهاد می کنیم محیطی که برای این کار اختصاص می دهید بهتر است آفتاب‌گیر خوبی داشته باشد. با این کار می توانید هزینه های گرم شدن آب را نیز کاهش دهید.

اقدامی که هوشمندانه است این است که شما مکانی را برای ساخت استخر روباز در نظر بگیرید که بیشترین تابش نور خورشید را جذب نمائید. همچنین این نکته که باید مد نظر قرار دهید این است که اطراف استخر درختانی با ریشه های زیاد وجود نداشته باشد.

مراحل لازم جهت ساخت استخر خانگی

توجه داشته باشید پس از اینکه محل ساخت استخر ویلایی را به صورت همه‌جانبه بررسی کردید باید نقشه کشی لازم انجام داده و همچنین مجوزهای لازم را دریافت نمایید. با توجه به عمق استخر روباز منطقه مورد نظر با استفاده از ماشین آلات حفاری، خاکبرداری خواهد شد. در این مرحله توجه داشته باشید دیواره‌های  گودبرداری انجام شده فقط واسه استخری که قرار است با بتن ساخته شود ایجاد می‌شود.

پس از آن کف برای قسمت‌های کم عمق و عمیق سختی بندی و همچنین با بتن انجام خواهد شد. در مرحله بعد آرماتوربندی استخر توسط میلگرد به صورت شبکه ای در دیواره و کف انجام می شود. سپس لوله گذاری تاسیسات را انجام خواهیم داد که مهمترین مراحل کار لوله گذار تاسیسات می باشد و تاثیر بسیار زیادی در کیفیت آب خواهد داشت.

مراحل ساخت استخر خانگی

توجه داشته باشید برای طراحی و اجرای سیستم تصفیه استخر استانداردهای لازم را باید رعایت نمایید. همچنین از افراد متخصص و با تجربه کمک بگیرید. تیم تخصصی استخرینو طراحی سیستم هیدرولیک را طبق استانداردهای روز دنیا انجام خواهد داد. طبق نقشه اجرای استخر خانگی لوله کشی ورود و خروج آب کار انجام می‌شود.

اجرای استخر خانگی توسط تیم تخصصی استخرینو طبق استانداردها و اصول لازم انجام می شود. در صورتی که قصد دارید جهت ساخت استخر خانگی اقدام کنید پیشنهاد می کنیم حتما از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با کارشناسان استخرینو تماس گرفته و مشاوره های لازم را دریافت نمایید. در این صورت استخری مناسب و بدون عیب و نقص انجام و طراحی شده را به تحویل بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت  https://estakhrino.com/  مراجعه نمایید.

برای مشاوره با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

هزینه ساخت استخر خانگی به چه عواملی بستگی دارد؟

معمولاً هزینه ساخت استخرهای خانگی با توجه به ابعاد و طراحی آن متغیر می باشد.

مراحل ساخت استخر کدامند؟

انتخاب نوع سازه، بررسی محل اجرا، گودبرداری، آرماتور بندی، لوله کشی استخر، بتن ریزی، نصب و راه اندازی سیستم تصفیه

چگونه می توان از مشاوره های لازم برای ساخت استخر بهره مند شد؟

از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت https://estakhrino.com/ با کارشناسان استخرینو در تماس بوده و مشاورههای لازم ما برای ساخت استخر دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *