آشنایی با انواع پکیج تصفیه آب استخر

پکیج تصفیه آب استخر

پکیج تصفیه آب استخر

یکی از مهمترین نکاتی که امروزه در ساخت استخر باید به آن دقت نمود تصفیه آب استخر می باشد. در این بین شما باید بدانید که پکیج تصفیه آب استخر نیز نقش مهمی در تصفیه آب استخر دارد. زمانی که شما می خواهید یکی از پکیج های تصفیه آب استخر را برای نگهداری از استخر خریداری کنید باید نکات بسیار زیادی را در این زمینه رعایت نمایید.

به طور کلی گفته می‌ شود که فیلتراسیون و یا همان فیلتر کردن آب یکی از فرآیندهایی است که صرفاً به صورت فیزیکی انجام خواهد شد. می‌توان بیان کرد که در آب همواره ذرات معلق و همچنین آلاینده های متنوعی وجود دارد که موجب می ‌شود ذرات موجود در آب از یکدیگر جدا شوند.

در صورتی که تصفیه فیزیکی آب استخر به درستی انجام نشود و آب استخر راکد بماند به سرعت آلوده می‌شود و همچنین می توان از آن برای شنا کردن استفاده کرد. شما با استفاده از پکیج تصفیه آب استخر علاوه بر اینکه آب را به گردش در می آورید، بخش زیادی از آلودگی های موجود در آب را نیز جدا خواهید کرد.

زمانی که صحبت از پکیج استخر به میان می‌ آید به طور معمول مارک های متنوعی مدنظر قرار خواهد گرفت که شما می توانید یکی از آنها را مورد استفاده قرار دهید. ضمن اینکه می‌ توان بیان کرد شما قادر خواهید بود تمامی آنها را به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

به طور کلی باید بدانید که پکیج تصفیه سازی آب استخر به سه دسته تقسیم می شود که هر یک از آنها کارایی های ویژه خود را دارند و در ادامه در مورد آنها توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد.پکیج تصفیه آب استخر

انواع پکیج تصفیه آب استخر

هر یک از تجهیزاتی که درون استخر ها به کار برده می شود دارای ویژگی ها و مشخصات متنوعی است. در واقع شما باید بدانید تجهیزات استخر برای نگهداری و مراقبت از استخر مورد استفاده قرار می گیرند انواع مختلفی دارند. بنابراین پکیج تصفیه آب استخر هم نیز دارای انواع متنوعی می باشد که هر یک از انواع آن عبارت است از :

  1. پکیج تصفیه سازی TPAKS :

همانطوری که می دانید شما قادر خواهید بود که انواع پکیج تصفیه آب استخر را جهت ساخت استخرهای خانگی هم مورد استفاده قرار دهید. دقت داشته باشید که این نمونه از پکیج های تصفیه آب استخر در واقع تشکیل شده از پمپ هایی می باشد که همراه با یک فیلتر شنی روی یک شاسی ثابت نصب می گردد.

این نمونه از پکیج ها صرفاً به همراه یک کیت اتصال مورد استفاده قرار خواهند گرفت و می‌توان بیان کرد که برای فیلتر شدن آب استخر هایی که کوچک هستند نیز از آن استفاده می ‌شود.

  1. پکیج تصفیه سازی دفنی :

یکی دیگر از انواع پکیج های تصفیه سازی آب استخر وجود دارد که به آن دفنی نیز گفته می ‌شود. این نمونه پکیج ها به طور معمول یک جایگزین بسیار مناسب برای استخر های روباز و سرپوشیده و همچنین موتورخانه ها می باشد.

البته که باید به یاد داشته باشید معمولاً باید یک مقداری بنا را در نظر بگیرید تا بتوانید از این پکیج ها استفاده کنید. همانطور که بیان شد استفاده کردن از پکیج تصفیه آب استخر به شما کمک می کند تا بتوانید از یک محیط آرام و لذت بخش درون استخر لذت ببرید و دیگر آب اطراف شما راکد  نشود.

به طور کلی هر یک از پکیج ها معمولاً در نزدیک کاسه استخر مورد استفاده قرار خواهد گرفت و شما باید چاله های کوچکی را دفع نمایید و سپس به سیستم لوله کشی استخر متصل کنید. توجه داشته باشید که این پکیج در واقع شامل فیلتر شنی، کلرزن خطی، مبدل حرارتی، پوسته و لوله، پمپ کف کش، تابلو کنترل و تمامی اتصالات داخلی به همراه شیرهای کشویی است.

جنس هر یک از آنها به نوبه خود متفاوت می باشد و شما نمی توانید تنها یک جنس خاص را برای خرید در نظر داشته باشید. این نمونه از پکیج ها جایگزین بسیار مناسبی برای موتورخانه هایی می باشد که حجم های کوچک و غیر قابل دسترس دارند.

پکیج تصفیه آب استخر

  1. پکیج تصفیه سازی آب استخر Top Filter :

این نمونه از پکیج تصفیه آب استخر به شما کمک می کند تا قادر باشید از استخر هایی که طراحی شده اند به راحتی استفاده کنید. شما در واقع هیچ نوع لوله کشی و یا مدار تصفیه ای را در این میان مورد استفاده قرار نخواهید داد. حوض های بسیار بزرگی وجود دارند که شما قادر خواهید بود در استخرهای شنا از آنها استفاده نمایید.

علاوه بر دستگاه‌ های تصفیه آب استخر، دستگاه‌ های تصفیه سازی آب خانگی هم موجود می باشند که شما می توانید آنها را برای استخرهای کوچک خریداری کنید. توجه داشته باشید آن دسته از آب های استخر که از این پکیج استفاده نمی کنند به طور معمول کثیف هستند و شفافیت لازم را دارا نمی باشند.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *