انواع سقف و سایبان استخر + مزایای و ویژگی های آن

سقف و سایبان استخر

سایبان های پارچه ای به عنوان بهترین سقف و سایبان استخر به کار برده می شوند که شما می توانید در برابر شرایط جوی متنوع از این سایبان ها برای امنیت استخر خود استفاده کنید. آن دسته از استخرهایی که سرپوشیده هستند نیاز به سایبان ندارند، ولی استخرهای روباز به سایبان نیاز پیدا می کنند.

زمانی که ساخت استخر انجام می شود شما برای اینکه تمامی اقدامات لازم مربوط به نگهداری از استخر را انجام دهید نیاز به سایبان خواهید داشت. سایبان هایی که روی استخر ایجاد می شود مزیت های متنوعی دارند و شما می توانید با استفاده از آنها در هر فصلی در استخر شنا کنید و استخرتان هم همیشه تمیز باشد.

برخی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که سایبان پارچه ای استخر دارد و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید را در ادامه بیان می کنیم تا در این زمینه آگاهی تان افزایش پیدا کند.

سقف و سایبان استخر

مزیت های سایبان استخر

در ادامه به معرفی برخی از مهمترین مزیت هایی سایبان استخر می پردازیم که شما زمان نصب سایبان باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت است از:

  1. مدرن و زیبا بودن :

سایبان های پارچه ای استخر زیبای و مدرن می باشند و به استخر شما جذابیت بیشتری می بخشند. در عین ظرافتی که شما از این سایبان ها دریافت می کنید بهتر است بدانید که آنها درجه یک هستند و کیفیت بسیار عالی دارند.

رنگ پارچه هایی که سایبان ها دارند را شما می توانید بر اساس سلیقه خود تغییر دهید و یکی از رنگ بندی های جذاب را خریداری کنید تا با دکوراسیون استخر شما هماهنگ باشد.

  1. محافظ خورشید :

بدن انسان زمانی که در آب و هوای خنک هم قرار بگیرد تحت تاثیر اشعه نور خورشید خواهد بود. بنابراین شما می توانید بدون نگرانی از نور خورشید و آسیب رسیدن به پوست خود از سایبان استخر استفاده نمایید.

سازه پارچه ای که این سایبان ها دارند مانع ورود نور خورشید به درون استخر می شوند. بنابراین شما با خیالی آسوده و بدون لذت نور خورشید می توانید درون استخر شنا کنید. در واقع شما با استفاده از سایبان ها روی استخر دیگر نیازی نیست که کرم ضد آفتاب بزنید.

سایبان استخر

  1. خنک سازی :

در فصل تابستان شما می توانید با ایجاد یک سایبان زیبا روی استخر دمای محیط را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید. در واقع باید بدانید سر ظهر زمانی که نور مستقیم خورشید روی استخر را مشاهده می کنید، آب درون استخر بسیار گرم می شود.

ولی اگر سایبان را روی استخر نصب کنید می توانید به عملیات خنک سازی استخر تا حد بسیار زیادی کمک کنید. پارچه هایی که به عنوان سایبان مورد استفاده قرار می گیرند نور کمتری را جذب می کنند و به همین دلیل برای خنک سازی استخر گزینه مناسبی می باشند.

  1. پوشش استخر :

یکی از دیگر مزیت هایی که سایبان استخر دارد این است که از آن به عنوان بهترین پوشش محافظتی استفاده می شود. شما می توانید به عنوان یک استخر سرپوشیده از این سایبان ها استفاده کنید تا در فضایی آرام و امن شنا کنید.

هزینه هایی که شما نیاز است برای پاکسازی استخر پرداخت کنید با استفاده از این سایبان ها تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. در هر شرایط آب و هوایی این نمونه از سایبان ها برای شما مزیت های زیادی خواهند داشت که شما با خیالی آسوده از آنها استفاده نمایید.

سقف و سایبان استخر

انواع سایبان استخر 

سایبان هایی که رو استخر طراحی می شوند انواع متنوعی دارند و هر یک از انواع آنها هم دارای ویژگی ها و ساختارهای مشخص شده هستند. یکی از بهترین نمونه سایبان استخر که شما می توانید روی استخر خود نصب کنید نمونه های چادری می باشد.

این نوع از سایبان ها خود به دو دسته تقسیم بندی می شوند. یکی از آنها ثابت و دیگری متحرک است که بیشتر افراد نمونه های متحرک را انتخاب می کنند. هر یک از انواع این سایبان ها دارای مزیت ها و ویژگی های خاصی هستند. برای اینکه شما سایبان ها را روی استخر خود نصب کنید باید از نصابانی که در این زمینه تخصص بیشتری دارند درخواست نصب سایبان را داشته باشید.

سایبان های پارچه ای قابلیت چاپ دارند و شما می توانید روی آنها هر تصویری که دوست دارید را چاپ کنید. برای اجرای هر یک از انواع سایبان های پارچه ای روی استخر باید به خوبی ویژگی های مربوط به کیفیت و ساختار آنها را بررسی نمایید و سپس آنها را خریداری کنید.

نمونه سایبان های متحرک را شما می توانید به راحتی جابجا کنید و از فضای هوای آزاد لذت ببرید. برخی از نمونه ها که ثابت هستند باید با استفاده از تجهیزات متنوعی روی استخر نصب شوند. البته که باید بدانید هزینه خریداری نمونه های سایبان های متحرک بیشتر از نمونه های ثابت می باشد. برای خرید و اجرای هر یک از سایبان ها باید از طراحان نصب حرفه ای درخواست نصب سایبان روی استخر را داشته باشید.

برای مشاوره با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *