آیا استخر و جکوزی نیاز به بازسازی دارد؟

آیا استخر و جکوزی نیاز به بازسازی دارد؟

حفاظت استخر شنا اندازه هر کار تعمیر و نگهداری دیگری که برای خانه انجام می دهید از اهمیت بالایی برخوردار است. برخی از افراد به خاطر هزینه ها و قدیمی بودن آن به فکر کنار گذاشتن آن می‌افتند. اما نگهداری و بازسازی استخر جهت حفظ عملکرد آن بسیار لازم و ضروری است. در پاسخ به سوال آیا استخر و جکوزی نیاز به بازسازی دارد؟ باید بدانید که بازسازی و نگهداری استخر از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین زمان برای بازسازی در زمان شروع مدارس می باشد که هوا رو به سردی است و میزان استفاده از استخر به حداقل خواهد رسید. در ادامه ۷ نکته مهم جهت بازسازی استخر را بیان می کنیم.

در این مقاله از سری مقالات وبسایت استخرینو قصد داریم به بررسی مبحث آیا استخر و جکوزی نیاز به بازسازی دارد؟ بپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

آیا استخر و جکوزی نیاز به بازسازی دارد؟

باز طراحی استخر

در ادامه مبحث آیا استخر و جکوزی نیاز به بازسازی دارد؟ باید ذکر کنیم که یکی از مراحل بازسازی آن باز طراحی استخر می باشد. در این مرحله می توانید علاوه بر تغییر مدل استخر حداقل استخر ها هر ۱۰ سال تا بیشتر با توجه به نحوه استفاده از آن نوسازی و تعویض کنید. تغییر کاشی یا رنگ ظاهری استخر تاثیری در هسته آن نخواهد گذاشت و تنها لایه بیرونی استخر زیباتر می شود.

در نظر داشته باشید که هزینه بازسازی ظاهری یک استخر شنا با توجه به سطح داخلی، اندازه مساحت و .. در حال تغییر می باشد. در این روش معمولاً تنها لایه بیرونی تغییر کرده، مواد اضافی از داخل خارج می شود.

ویژگی های ایمنی

زمانی که اولین بار ساخت استخر خود آغاز کردید؛ امکان دارد تمامی ویژگی های ایمنی موجود را برای استخر اضافه نکرده باشید. مواردی همچون اضافه کردن نردبان، نرده یا حتی یک محافظ استخر از جمله ویژگی های ایمنی می باشد که در برابر اسیب رسیدن به کودکان محافظت خواهد کرد.

ویژگی های ایمنی استخر می توان به آژیر خطر اشاره کرد. آژیر خطر امکان دارد شامل زنگ خطری باشد که در هنگام ورود هر چیزی به استخر شما را آگاه خواهد کرد.

زیبایی استخر

در ادامه مبحث آیا استخر و جکوزی نیاز به بازسازی دارد؟ باید ذکر کنیم که یکی از جنبه های آن زیبایی می باشد. سفارشی و شخصی سازی بهترین راه برای دادن ظاهر تازه و ایجاد احساس جدید به آن می باشد. اگر جکوزی ندارید؛ می توانید در کنار استخر اضافه کنید و محیط را همچون محیط های لوکس ایجاد نمایید. همچنین می توانید کف اطراف استخر را نیز تغییر دهید.

به عنوان مثال می توانید از سنگی یا سیمانی یا طرح جدید یا کف چوبی استفاده کنید. در مرحله بعد توسط اضافه کردن فواره‌ها، آبشار، سنگ های طبیعی و گیاهان گرمسیری استخر را به بهشت می توانید تبدیل نمایید.

آیا استخر و جکوزی نیاز به بازسازی دارد؟

اضافه کردن گرمکن

با توجه به مبحث آیا استخر و جکوزی نیاز به بازسازی دارد؟ باید ذکر کنیم که یکی از نکات مهم در بازسازی اضافه کردن گرمکن می باشد. شما می توانید توسط اضافه کردن یک دیگ بخار به سیستم تهویه در فصول سرد سال، شنا کردن در استخر نهایت لذت را ببرید. توجه داشته باشید که در این حالت به صورت تمام فصل می توانید از استخر بهره مند شوید و قسمتی از هزینه‌های بازسازی را با لذت بردن جبران نمائید.

نورپردازی استخر

با توجه به مبحث آیا استخر و جکوزی نیاز به بازسازی دارد؟ باید ذکر کنیم که بله حتماً باید جهت بازسازی استخر اقدام نمایید. یکی از راه های بسیار عالی جهت افزایش زیبایی و بهبود محیط حیاط منزل در زمان نگهداری و بازسازی استخر اضافه کردن نور می باشد. نورپردازی برای ایمنی هم بسیار مهم می باشد که در زمان بازسازی حتما به آن توجه داشته باشید.

اگر دوست دارید در شب شنا کنید؛ باید میدان دید را افزایش دهید و به صورت امنیت در داخل و خارج استخر تامین خواهد شد. همچنین استفاده از چراغ های جدید که دارای چند رنگ می باشد؛ جلوه ویژه را در شب به محیط استخر می دهد. نور پردازی استخر شناخت به طور کلی نوعی سرمایه گذاری کوچک می باشد که در افزایش ارزش استخر بسیار موثر می باشد.

تعویض سیستم تصفیه

در ادامه مبحث آیا استخر و جکوزی نیاز به بازسازی دارد؟ باید ذکر کنیم یکی از قسمت های که می توان جهت بازسازی اقدام کنید؛ سیستم تصفیه می باشد. از آب شور می توانی در جهت نگهداری کمتر استفاده نمایند. همچنین از ربات پاک کننده اتوماتیک نیز در این زمینه می توانید بهره مند شوید.

آیا استخر و جکوزی نیاز به بازسازی دارد؟

معرفی خدمات مجموعه استخرینو

در این مطلب به بررسی مبحث آیا استخر و جکوزی نیاز به بازسازی دارد؟ پرداختیم. بهتر است بدانید که شما عزیزان اگر از استخر استفاده می کنید برای اینکه بتوانید به صورت دائم بدون هیچ گونه مشکلی از آن استفاده نمایید باید به صورت مرتب نسبت به بازسازی آن اقدام نمایید. همچنین در نظر داشته باشید که برخی از افراد پس از مدتی از فضای ظاهری استخر خسته می شوند یا مشکل خاصی در استخر ایجاد خواهد شد که در این موارد می توانید جهت بازسازی اقدام نمایید.

در نظر داشته باشید که شما عزیزان توسط بازسازی و نگهداری استخر از آسیب‌های جدی به آن جلوگیری خواهید کرد. اما نکته بسیار مهمی که باید مدنظر قرار دهید این است که به هیچ عنوان بازسازی استخر را به افراد نابلد و کم تجربه نسپارید. امکان دارد نه تنها به درستی انجام ندهند و بلکه مشکل آن را جدی تر کنند. به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم بازسازی استخر خود را به مجموعه تخصصی استخرینو بسپارید.

این مجموعه با توجه به اینکه با برترین مهندسان همکاری می کند؛ به صورت اصولی جهت بازسازی استخر و جکوزی اقدام خواهند کرد. بدون کوچکترین مشکلی تغییرات مورد نظر شما را اعمال کرده و می توانید از آن بهره مند شوید. شما بازدیدکنندگان عزیز برای دریافت مشاوره و راهنمایی های لازم به صورت کاملا رایگان می توانید از طریق شماره های ذکر شده با کارشناسان مجموعه تخصصی استخرینو در تماس باشید و اطلاعات لازم را به صورت کاملا رایگان دریافت نمایید.

برای مشاوره با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *