پیمانکار استخر و جکوزی

پیمانکار استخر و جکوزی

پیمانکار استخر و جکوزی

بدون شک شما نیز با واژه پیمانکار در پروژه هایی که مربوط به ساخت و ساز ساختمان باشد آشنا شده اید. به طور کلی می‌توان گفت یک شرکت پیمانکاری عملیات ساخت و ساز را برنامه‌ریزی و اجرا می‌کند. اما توجه داشته باشید که این حوزه صرفا مربوط به خانه های مسکونی و ساختمان ‌های تجاری و … نیست.

بلکه در حوزه های متنوع و تخصصی زیادی فعالیت دارند و مجری ساخت پروژه های بسیاری می باشد. یکی از انواع آن ها پیمانکاری ساخت استخر می باشد. در این مطلب قصد داریم پیمانکار استخر و جکوزی را مورد بررسی قرار دهیم. جهت آشنایی با جزئیات و ویژگی‌های یک پیمانکار استخر با ما همراه باشید.

پیمانکاری ساخت استخر

بهتر است بدانید آب و خواص فوق‌العاده آن معمولاً از زمان قدیم مورد توجه انسان ها بوده است. خواص موجود در آب انسان‌ها را تشویق کرده تا به روش‌های مختلف و متنوعی بتوانند از آن استفاده کنند. بهتر است بدانید با توجه به پیشرفت علم در زمینه معماری ساخت استخرها روند رو به افزایشی تا به الان از آن خود کرده است. به همین خاطر به افراد متخصص در مجری ساختمان برای طراحی و ساخت استخر ها نیاز دارید.

امروزه شرکت های بسیاری به عنوان پیمانکار استخر و جکوزی فعالیت دارند. همانطور که ذکر شد پیمانکاری تنها محدود به ساختمان سازی نمی باشد و حوزه‌های متنوع را دربر می گیرد. یکی از آن حوزه استخرسازی می‌باشد. پیمانکاری استخر و جکوزی به صورت کلی می‌توان گفت از مجموع فعالیت‌های که با حوزه ساخت و ساز یک استخر در ارتباط است گفته می شود.

پیمانکاری ساخت استخر

در طی انجام فعالیت فرد حقیقی به عنوان پیمانکار استخر با یک تیم و شرکت و … تهیه و تولید مصالح همچنین حمل و نقل، مراحل ساخت اجرای پروژه را برعهده دارد. تمامی موارد در طی یک قرارداد رسمی بین دو طرف مکتوب خواهد شد. توجه داشته باشید پیمانکار استخر و جکوزی موظف است که طبق مفاد قرارداد پروژه استخر و جکوزی سازی را در تاریخ مقرر شده در قرارداد انجام داده و تحویل دهد.

انواع سازه برای طراحی و اجرای استخر

توجه داشته باشید سازهای استخر در انواع مختلفی وجود دارند. شما با توجه به متراژ و شرایط محیط مورد نظر همچنین شرایط آب و هوایی و .. می‌توانید از نوع مناسب آن بهره مند شوید. برخی از انواع سازه برای طراحی و اجرای استخر و جکوزی عبارتند از:

سازه بتنی

بهتر است بدانید سازه بتنی ابتدایی ترین و رایج ترین سازه می باشد که برای استخر و جکوزی سازی مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید بتن به خاطر استحکام بالا و نفوذ ناپذیر در مقابل آب برای اجرای استخر و جکوزی بسیار مناسب و کاربردی می باشد. معمولاً این نوع سازه ها هزینه استخر سازی را تا حدودی کاهش خواهد داد.

سازه آهنی

سازه آهنی معمولاً در معماری نوین برای ساخت و احداث استخر رواج پیدا کرده است. از این سازه بیشتر برای ساخت استخر در پارکینگ و … استفاده خواهد شد.

سازه شیشه ای

بهتر است بدانید سازه شیشه ای جدیدترین و شیک ترین و متریال هایی می باشد که برای ساخت استخر مدرن در خانه ها یا باغ ها مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما قصد ساخت استخر در باغ خود دارید پیشنهاد می کنیم از پیمانکار استخر خانگی کمک بگیرید تا نیازهای شما را در این زمینه برطرف کند.

سازه ونیل

توجه داشته باشید برای ساخت استخر به صورت ونیل لازم است تا از چهارچوب های فلزی یا پلیمری استفاده شود. همچنین در برخی موارد از بلوک های بنایی نیز استفاده می شود. بهتر است بدانید جنس چهارچوب این استخر ها معمولا تحت تاثیر نیاز مصرف کننده موقعیت قرارگیری استخر و بودجه و … باید در نظر گرفته شود.

سازه فایبر گلاس

یکی از نمونه های مدرن استخر؛ مدل فایبرگلاس آن است که معمولاً در مدل فایبرگلاس از یک پوسته با جنس فایبرگلاس استفاده می‌شود.

توجه داشته باشید معمولا به عنوان استخرهای روزمینی کاربرد بسیاری دارد و از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه می باشند.

توجه داشته باشید شما باید در انتخاب مدل و انواع استخر از پیمانکار استخر و جکوزی کمک بگیرید تا بهترین نوع و مدل آن را به شما معرفی کنند. با توجه به شرایط محیطی و آب و هوایی و … مدل مناسبی را انتخاب کرده و از انتخاب درست نهایت استفاده را ببرید.

انواع سازه برای طراحی و اجرای استخر

خصوصیات پیمانکار استخر و جکوزی

همانطور که ذکر شد ساخت جکوزی استخر نیازمند تخصص و مهارت فنی بالایی می باشد که اصولاً ساخت استخر به پیمانکاران زبده و حرفه‌ای می سپارند. اما توجه داشته باشید شما باید این کار را به پیمانکاران با تجربه بسپارید.

اگر شما ساخت استخر و جکوزی را به افراد و پیمانکار بی تجربه و نامناسب بسپارید نه تنها کار با کیفیت را به شما تحویل نخواهند داد بلکه امکان دارد استانداردهای لازم استفاده نکرده و به کار نبرد و این برای ساختمان و آپارتمان شما مشکلات بسیاری را به همراه داشته باشد. پس سعی کنید در انتخاب پیمانکار نهایت دقت را به کار ببرید.

نکته دیگری که باید مد نظر قرار دهید این است که حتما سعی کنید سابقه و نمونه کارهای پیمانکاران را قبل از سفارش کار مورد بررسی قرار دهید. به این صورت می‌توانید از درست بودن کار آن ها اطمینان داشته باشید. یکی از ویژگی های پیمانکاران استخر و جکوزی این است که با متد روز طراحی استخرها و جکوزی ها آشنا می باشند. می تواند بهترین و مناسب ترین نوع استخر را با توجه به محیط شما انتخاب نمایند.

همچنین پیمانکار ها ساخت استخر و جکوزی را در تایم مقرر که در قرارداد ثبت شده است را به اتمام رسانده و کار با کیفیت را تحویل خواهند داد. در صورتی که تایم ساخت افزایش پیدا کند بدون شک هزینه ساخت و تجهیزات جانبی و … نیز افزایش پیدا می‌کند که این برای کارفرما و پیمانکار چندان خوشایند نیست.

انواع سازه برای طراحی و اجرای استخر

مجموعه استخرینو از جمله شرکت های معتبر می باشد که جهت ساخت استخر و جکوزی فعالیت دارد. شما بازدیدکنندگان گرامی می توانید جهت ساخت و طراحی استخر، سونا، جکوزی و … از خدمات با کیفیت این مجموعه برخوردار شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت  https://estakhrino.com/ با کارشناسان در تماس باشید.

برای مشاوره با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

انواع سازه برای طراحی و اجرای استخر کدامند؟

سازه بتنی، سازه آهنی، سازه شیشه ای، سازه ونیل، سازه فایبر گلاس.

بهترین شرکت پیمانکاری استخر و جکوزی کدام است؟

بهترین شرکت پیمانکاری استخر و جکوزی استخرینو می باشد که شما به راحتی می توانید از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

سازه فایبر گلاس به چه صورت است؟

یکی از مدل ها و نمونه های مدرن استخر مدل فایبرگلاس می باشد که در این ماده از پوسته با جنس فایبرگلاس استفاده می‌شود. معمولاً به عنوان استخر های رو زمینی کاربرد دارد و از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *