طراح و مجری استخر و جکوزی + توضیح صفر تا صد

مجری استخر و جکوزی

مجری استخر و جکوزی

مجری ساخت استخر و جکوزی تیمی است که تمامی مراحل ساخت استخر و جکوزی را بر عهده می گیرد. طراحی، بخش مهمی است که توسط مجری استخر و جکوزی انجام می شود. امروزه به منظور اجرای دکوراسیون و دیزاین شیک و جذاب، برای استخرهای خانگی، طراحی نقش بسیار مهمی دارد.

در صورتی که طرح خاصی مدنظرتان است، حتما با تیم طراحان و پیمانکاران آن را در میان بگذارید تا بهترین طرح برای استخر شما اجرا شود. ضمن اینکه به توصیه های پیمانکاران و مهندسان من باب ساخت استخر توجه کنید. زیرا آن ها نکاتی را می دانند که شاید شما متوجه آن ها نباشید. اگر بخواهیم مراحل ساخت استخر و جکوزی را نام ببریم، شامل مراحل زیر می شود:

مراحلی که توسط مجری استخر و جکوزی در خانه باید انجام شود:

 • تعیین فضای مناسب داخل ساختمان برای ساخت استخر و جکوزی
 • طراحی استخر و جکوزی با توجه به سلیقه کارفرما و استانداردهای موجود در زمینه ساخت استخر خانگی
 • خرید مصالح مورد نیاز
 • اقدامات لازم برای آماده سازی احداث استخر و جکوزی
 • پیاده سازی پروژه

مراحلی که توسط مجری ساخت استخر و جکوزی در مجموعه های عمومی باید انجام شود:

 • تایید ساختمانی که برای ساخت استخر و جکوزی عمومی انتخاب شده است.
 • طراحی بخش های مختلف مانند: ورودی، رختکن، سرویس بهداشتی، دوش، موتورخانه، استخر، سونا و جکوزی
 • خرید مصالح مورد نیاز
 • اقدامات لازم برای آماده سازی احداث استخر و جکوزی
 • پیاده سازی پروژه
 • راه اندازی موتورخانه و تجهیزات امنیتی آن

همانطور که مشاهده می کنید، برخی از مراحل در ساخت استخر خانگی و عمومی تفاوت دارد. اگر مجری ساخت استخر و جکوزی تجربه کافی داشته باشد، بهترین طرح را اجرا خواهد کرد. همچنین تمام این مراحل را اصولی و با استاندارد های تعیین شده پیاده سازی می کند.

مجری استخر و جکوزی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

مجری استخر و جکوزی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

مجری استخر و جکوزی باید به درستی انتخاب شود. زیرا ساخت استخر و جکوزی علاوه بر هزینه ای که دارد، باید بسیار با دقت نیز انجام گیرد. زیرا در صورت هر گونه مشکلی، خسارت مالی و جانی متوجه کارفرما خواهد بود.

در واقع شما به عنوان کارفرما باید بهترین مجری استخر و جکوزی را پیدا کنید و کارتان را به دست یک تیم متخصص و باتجربه بسپارید. در این زمینه توجه به موارد زیر بسیار کمک کننده خواهد بود:

 • میزان تجربه مجری استخر و جکوزی: سعی کنید با کمک صفحات اینترنتی و دنیای مجازی نسبت به تیمی که برای طراحی و ساخت استخر پیدا کرده اید، اطلاعات کافی حاصل کنید.
 • میزان اعتماد به مجری ساخت استخر و جکوزی: ترجیحا از پیمانکارانی استفاده نمایید که افراد مورد اعتماد تان، آن ها را به شما معرفی کرده اند. در این صورت با آرامش خاطر بیشتری عملیات ساختن استخر آغاز خواهد شد.
 • متخصص بودن مجری ساخت استخر و جکوزی: از مجری و پیمانکارانی استفاده نمایید که متشکل از افراد متخصص و با انگیزه باشد. زیرا احداث استخر و جکوزی فعالیتی است که به تخصص کافی نیاز دارد.
 • توافق بر استانداردها و آیین نامه های ساخت استخر: قبل از شروع کار، حتما با مجری ساخت استخر و جکوزی توافق نامه ای تنظیم نمایید تا در طی مراحل ساختن استخر و جکوزی، قوانین و استانداردهای مربوط به آن، کاملا رعایت شود.

براساس موارد ذکر شده، می توانید مجری و طراح استخر و جکوزی را با اطمینان خاطر انتخاب کنید و ساختن استخر و جکوزی خود را به آن ها بسپارید.

نکاتی که کارفرما هنگام ساخت استخرهای عمومی باید به آن ها دقت داشته باشد:

اگر به دنبال مجری ساخت استخر و جکوزی برای مجموعه ای عمومی هستید؛ نسبت به مصالح و ایمنی ساختن استخر، حساسیت بیشتری به خرج دهید. زیرا هم میزان سرمایه ای که صرف می شود بیشتر است و هم افراد بیشتری قرار است از استخر و جکوزی استفاده نمایند.

از جمله مهمترین بخش های استخر های عمومی، موتورخانه می باشد که حتما باید در راه اندازی آن دقت شود. اگر مجری استخر و جکوزی در این زمینه تجربه کافی ندارد، بهتر است از پیمانکاران و مهندسانی که در این زمینه خِبره هستند، کمک بگیرید.

این نکته را همیشه به یاد داشته باشد، تفریح و سرگرمی در استخرهای عمومی در کنار داشتن امنیت و حفظ سلامت شناگران، ارزشمند است. پس به عنوان کسی که مسئول پروژه می باشد، اقدامات لازم را انجام دهید.

مجری ساخت جکوزی:

اگر مجری ساخت استخر و جکوزی از شما درخواست کرد، از جکوزی پیش ساخته برای منزلتان استفاده نمایید. بهتر است قبول کنید. زیرا وقتی فضای خانه شما کوچک باشد، استفاده از جکوزی پیش ساخته بهتر خواهد بود.

در واقع تجربه و مهارت کافی در مجری ساخت استخر و جکوزی موجب می شود کارفرما به مسیر درستی هدایت گردد. اما اگر منزل شما فضای خالی در اختیار دارد و برای ساخت جکوزی کفایت می کند؛ از مجری ساخت استخر و جکوزی بخواهید تا مقدمات لازم را برای احداث فراهم آورد.

نکته دیگر آنکه از پیمانکاران بخواهید تا نکات مورد نیاز در رابطه با نگهداری استخر و جکوزی را خدمت شما عرض کنند تا در این زمینه نیز اطلاعات کافی داشته باشید.

برای مشاوره با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *