پیمانکار ساخت استخر و مجری ساخت استخر + صفر تا صد

پیمانکار ساخت استخر

چرا به پیمانکار ساخت استخر نیاز داریم؟

پیمانکار ساخت استخر آن شرکت و مجموعه‌ ای است که وظیفه احداث استخر را بر عهده می گیرد. البته باید به شرکت ساخت استخر مراجعه کنید و از فعالیت های آن ها اطلاعات کامل را کسب نمایید. زیرا هر پیمانکار ساخت استخر دارای حوزه کاری مخصوص به خود است.

به طور مثال برخی از شرکت ها فقط به احداث استخر (خاکبرداری؛ بتن ریزی و سیمان کاری) می پردازند و سایر خدماتی که در حوزه احداث استخر وجود دارد را انجام نمی دهند. برخی دیگر از شرکت ها ممکن است بیشتر پروژه هایی را قبول کنند که مربوط به ساخت استخر در فضای باز است. به این ترتیب باید شما بدانید دقیقا به چه نوع استخری احتیاج دارید تا بر اساس سلیقه و نیازتان، بهترین مجری ساخت استخر را انتخاب نمایید.

اگر فکر کنید پیمانکار ساخت استخر فقط وظیفه گودبرداری، بتن ریزی و عایق‌بندی استخر را برعهده دارد، دچار اشتباه شده اید. زیرا ساخت استخر دارای قوانین، استانداردها و آیین نامه های مربوط به خود است که شرکت ساخت استخر تماما بر موارد ذکر شده، اشراف دارد.

همچنین تنظیم این استانداردها و اصول ساخت استخر به منظور تامین امنیت، سلامتی و طول عمر استخر شما است. پس رعایت آن ها الزامی و مهم می باشد. بدین منظور هیچگاه خودتان نقش پیمانکار ساخت استخر را ایفا نکنید و حتما در این زمینه از شرکت ساخت استخر و مجریان این حوزه کمک بگیرید.

شرکت ساخت استخر چه وظیفه ای دارد؟

از وظایف شرکت ساخت استخر که بصورت پیمانکاری در این زمینه فعالیت می کنند، می توان به موارد بسیاری اشاره کرد. البته همانطور که ذکر شد، باید بررسی های کافی را انجام دهید تا به طور کامل حوزه تخصصی شرکت مورد نظرتان را بشناسید.

این امر به دلیل گستردگی فعالیت های حوزه ساخت استخر می باشد. زیرا برخی شرکت ها فقط در زمینه اجرای استخر پیش ساخته فعالیت دارند. در این قسمت به وظایفی که یک پیمانکار و شرکت ساخت استخر برعهده دارد می پردازیم:

  • مشاهده محوطه مناسب برای ساخت استخر و بررسی آن
  • طراحی استخر با توجه به سلیقه مشتری و الگوها و مدل های به روز و استاندارد
  • خاکبرداری استخر توسط لودر یا تیم پیمانکاران
  • آرماتور بندی مخصوص دیواره ها و کف استخر
  • بتن ریزی کف و دیواره های استخر با استفاده از ملات و مواد مرغوب
  • سیمان کاری در بخش های مورد نیاز استخر
  • آب بندی و عایق کاری به منظور جلوگیری از نشتی آب و نشست زمین. می توان این بخش را بسیار مهم و حیاتی دانست. زیرا در صورت بروز بی دقتی یا استفاده از روش های نادرست، امکان ایجاد مشکل در مدت کوتاه وجود دارد. این مرحله توسط ایزوگام و یا ملات های رزینی انجام می گیرد.
  • کاشی کاری به منظور ایجاد نمایی زیبا برای استخر و همچنین نوعی عایق محسوب می شود. انتخاب این بخش از پروژه توسط کارفرما بسیار مهم است. ضمن اینکه شرکت ساخت استخر تا چه میزان به طرح ها و مدل های کاشی و سرامیک جدید دسترسی دارد.
  • بند کشی بعد از کاشی کاری بسیار مهم است. در این مرحله نیز برای حفظ سلامت استخر و جلوگیری از نشت آب بهتر است از ملات مرغوب یا رزین استفاده گردد.

طراحی و دیزاین استخر توسط مجری ساخت استخر

تاسیسات استخر:

علاوه بر مراحل ذکر شده، برای نهایی شدن استخر و استفاده از آن، انجام لوله کشی، اتصالات مربوط به پمپاژ آب، نصب پمپ، تصفیه و سایر لوازمی که برای تکمیل شدن استخر لازم هستند، بر عهده مجری تاسیسات استخر می باشد.

برخی از شرکت ها در کنار احداث استخر، بخش تاسیسات آن را نیز انجام می دهند و گاهی نیز شما باید به طور مجزا از یک مجری تاسیسات استخر کمک بگیرید. در احداث استخرهای عمومی و مجموعه های آبی، بخش تاسیسات موتورخانه بسیار حائز اهمیت است. پس در انتخاب مجری تاسیسات استخر و همچنین پیمانکار ساخت استخر دقت کنید تا بعد از اتمام پروژه مشکلی برای مجموعه شما رخ ندهد.

عموما اطلاعات مربوط به حوزه فعالیت پیمانکار ساخت استخر در سایت و یا صفحات دنیای مجازی آن ها موجود می باشد. با مطالعه شرح خدمات آن ها می توانید قبل از مراجعه به شرکت، اطلاعات کافی را درباره پیمانکار ساخت استخر کسب نمایید. همچنین به سابقه شرکت مورد نظر و پروژه هایی که انجام داده اند دقت کنید تا انتخاب شما در زمینه پیمانکار ساخت استخر بهترین باشد.

فعالیت های جانبی یک مجری ساخت استخر:

پیمانکار ساخت استخر به عنوان مجری این حوزه ساختمانی، در برخی موارد به ارائه خدمات دیگری نیز می پردازد. البته این امر به میزان سابقه و تجربه شرکت بستگی دارد. این فعالیت ها شامل: تعمیرات استخر، توسعه استخر و بازسازی استخر می شود. پس اگر شما بعد از چند سال علاقه مند به گسترش استخر خود بودید.

می توانید به یک پیمانکار ساخت استخر مراجعه نمایید. همچنین در صورت بروز مشکل در قسمت های مختلف استخر مانند: پمپاژ آب، وجود درز و شکاف، اشکال در موتورخانه و سایر موارد حتما با مجری ساخت استخر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی و کنند.

در این مقاله تلاش کردیم شما را با پیمانکار و شرکت ساخت استخر، آشنا کنیم. در صورتی که برای طراحی و ساخت استخر و نیز نگهداری استخر نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

برای مشاوره با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *