لوله و اتصالات upvc استخر + مزایای نصب لوله و اتصالات upvc استخر

لوله و اتصالات upvc استخر

یکی از پرکاربردترین لوله و اتصالات مهم که در استخر مورد استفاده قرار می گیرد اتصالات و لوله upvc می باشد. هر یک از افرادی که اقدام به ساخت استخر می نمایند این لوله و اتصالات را باید خریداری کنند و برای طراحی استخر و جکوزی برای آب رسانی به بخش های متنوع آنها را مورد استفاده قرار دهند.

لوله ها و اتصالاتی که پی وی سی هستند مزیت های بسیار زیادی دارند و شما باید به خوبی با مزیت های آنها آشنایی داشته باشید. برای اینکه جهت نگهداری استخر دشواری زیادی نداشته باشید بهتر است که از بهترین متریال ها جهت ساخت استخر استفاده کنید.

یکی از این متریال ها که کیفیت بسیار عالی دارد لوله ها و اتصالات پی وی سی می باشد. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که لوله های پی وی سی دارند و شما زمان نصب آنها روی استخر نیاز است آنها را بشناسید را در ادامه معرفی می کنیم.

لوله و اتصالات upvc استخر

مزیت های نصب و استفاده از لوله و اتصالات upvc برای استخر

هر یک از لوله ها و اتصالاتی که در استخرها کاربرد زیادی دارند دارای ویژگی ها و مزیت های متنوعی می باشند. شما می توانید با آشنایی بیشتر در مورد مزیت های لوله و اتصالات پی وی سی آنها را درون استخر مورد استفاده قرار دهید و سال های طولانی استفاده کنید. برخی از مزیت های لوله های پی وی سی استخر عبارت است از :

  1. مقاوم در برابر آتش :

سیستم لوله کشی پی وی سی یکی از اصلی ترین مزیت هایش در این است که به احتراق رسانایی نشان نمی دهد. زمانی که آتش سوزی رخ دهد به هیچ عنوان آتش به درون لوله های پی وی سی نمی تواند نفوذ پیدا کند و همین ویژگی یکی از اصلی ترین ویژگی های لوله ها و اتصالات به شمار می رود.

  1. طول عمر بالا :

از آنجایی که لوله ها و اتصالات پی وی سی استخر در برابر مواد شیمیایی، آتش و … مقاومت زیادی از خود نشان می دهند باید به خوبی بداندی طول عمر آنها زیاد است. شما می توانید مدت زمان زیادی از آنها در استخر خود استفاده کنید.

  1. تنوع زیاد :

هر یک از انواع لوله و اتصالات یو پی وی سی را شما می توانید برای استخر خود خریداری کنید. در واقع باید به خوبی بدانید که تنوع این محصول زیاد است و شما قادر خواهید بود هر یک از آنها را با بهترین قیمت از فروشگاه های عمده فروشی خریداری کنید. برخی از آنها اندازه های بزرگی دارند و برخی دیگر از آنها اندازه و قطرشان کمتر است.

لوله و اتصالات upvc استخر

  1. آب بندی مطمئن :

از آنجایی که لوله ها و اتصالات پلی اتیلن و همچنین پلی پروپیلن با پلیمر درون بتن سازگاری زیادی ندارد باید بدانید که آب بندی استخر را به بهترین نحو ممکن نمی توانند انجام دهند. اما در سیستم لوله کشی پی وی سی آب بندی مطمئنی وجود دارد.

در واقع باید بدانید جنس پی وی سی با بیشتر مواد درون بتن های استخر مطابقت و هماهنگی لازم را دارد. شما می توانید از آب بندی مطمئن و بی نظیر آنها نهایت استفاده و کاربری را داشته باشید.

  1. امکان استفاده در موتورخانه های جکوزی و استخر :

از آنجایی که تنوع اتصالات و شیرآلات در موتورخانه ها زیاد است شما باید به خوبی بدانید که هر یک از آنها را می توانید در موتورخانه ها نصب کنید و از کارایی آنها استفاده نمایید. پلی اتیلن و پروپیلن تنوع زیادی ندارند ولی تنوع محصولات و لوله و اتصالات پی وی سی بسیار زیاد است.

  1. مقاومت بالا در برابر کلر و مواد شیمیایی :

یکی از دیگر مزیت های مهمی که لوله ها و اتصالات پی وی سی دارد مقاومت بالایشان در برابر مواد شیمیایی و کلر می باشد. این لوله ها به هیچ وجه خشک و شکننده نمی شوند و به همین دلیل شما می توانید در استخر آنها را مورد استفاده قرار دهید. درون استخرها کلر و مواد شیمیایی زیادی وجود دارد که این لوله ها درون استخر دچار آسیب نمی شوند.

  1. نصب آسان و سریع که هزینه زیادی ندارد :

نصب آسان لوله ها و اتصالات پی وی سی که هزینه نصب پایینی دارد از دیگر ویژگی ها و مزیت های آنها می باشد. شما  می توانید با کمترین هزینه این اتصالات را در هر یک از بخش های استخر نصب کنید و هزینه زیادی را هم برای نصب آنها پرداخت نکنید.

  1. عدم رسوب گیری و زنگ زدگی :

در استخرها و جکوزی ها که جریان آب زیادی وجود دارد باید بدانید که ممکن است رسوب زیادی درون لوله ها به وجود آید. اما شما با نصب و استفاده از لوله و اتصالات پی وی سی خیالتان راحت است که سیستم لوله کشی استخر دارای رسوب نمی شود، چرا که پی وی سی در برابر رسوب مقاومت بسیار زیادی از خود نشان می دهد.

برای مشاوره با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *