عوامل موثر بر هزینه استخر فایبرگلاس

تجهیزات استخر

عوامل موثر بر هزینه استخر فایبرگلاس

یکی از انواع استخرهای پیش ساخته ای که شما می توانید خریداری کنید استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس می باشد. پیش از سفارش ساخت استخر های فایبرگلاس باید به خوبی در مورد عوامل موثر بر هزینه استخر فایبرگلاس اطلاعات بیشتری به دست آورید و سپس آنها را خریداری کنید.

این نمونه از استخرها برای روی زمین گزینه بسیار مناسب و عالی هستند. البته که باید بدانید حمل آنها از کارخانه به محل در صورتی که اندازه بسیار بزرگی داشته باشد تا حدودی دشوار است. شما در صورتی که ساخت این استخر را به افراد حرفه ای بسپارید قادر خواهید بود که در کمترین بازه زمانی آن را تحویل بگیرید.

بسیاری از افرادی که سفارش ساخت استخرهای فایبرگلاس را می دهند شاید به خوبی در مورد عوامل مربوط به نگهداری از استخر اطلاعات زیادی نداشته باشند. آنها باید به خوبی مواردی را که تعیین کننده هزینه ساخت استخر می  باشد و همچنین نکات مربوط به نگهداری از استخر را بشناسند و سپس سفارش ساخت آن را ثبت نمایند.

برخی از فاکتورهای بسیار مهمی که روی هزینه استخر فایبرگلاس تاثیر دارد را اگر بشناسید می توانید بهترین و با کیفیت ترین نمونه این مخازن را با هزینه ای به صرفه خریداری کنید. همچنین قادر خواهید بود که بودجه تان را بر اساس خرید مخزن تنظیم کنید.

فاکتور های موثر بر هزینه استخر فایبرگلاس

چه فاکتورهایی روی هزینه استخر فایبرگلاس تاثیر دارد ؟

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که عوامل متنوعی روی هزینه استخر فایبرگلاس تاثیر می گذارد. در صورتی که این عوامل را به خوبی بشناسید قدر خواهید بود یکی از استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس را با به صرفه ترین قیمت خریداری کنید. برخی از مهمترین این عوامل که تاثیر زیادی روی قیمت خرید این استخرها دارد عبارت است از :

  1. اندازه استخر :

یکی از مهمترین و اصلی ترین عواملی که روی قیمت ساخت استخرهای فایبرگلاس تاثیر دارد اندازه آنها می باشد. آن دسته از استخرهایی که اندازه بزرگی دارند بدون شک برای طراحی زمان بیشتری را به خود اختصاص می دهند. بنابراین شما هم نیاز است که هزینه بالاتری برای خرید استخر های بزرگ پرداخت نمایید.

اگر شما مایل به خرید استخر هایی با اندازه بزرگ هستید باید بدانید که آنها گزینه مناسبی برای ویلاها و باغ ‌های بزرگ شما خواهند بود. هزینه نصب و راه اندازی استخر های بزرگ تا حدودی بیشتر از استخرهای کوچک خواهد بود. در واقع باید بدانید آن دسته از استخرهایی که ابعاد بسیار بزرگی دارند ممکن است که به سختی جابجا شوند.

به همین دلیل هزینه های مربوط به حمل و نقل آن بیشتر از استخرهای کوچک خواهد بود. شما باید دقت داشته باشید که پیش از سفارش استخر های فایبرگلاس به خوبی اندازه های آن ها را تخمین بزنید و با محیطی که می‌ خواهید استخر را درون آن قرار دهید مطابقت دهید.

  1. مدل استخر :

طراحی هر یک از استخرهای فایبرگلاس با یکدیگر متفاوت می باشد. بنابراین باید به خوبی بدانید که از دیگر عوامل تاثیر‌گذار روی هزینه استخر فایبرگلاس طراحی آن می باشد. برخی از استخر ها را به صورت مستطیل و یا مربع طراحی می ‌کنند که باید بدانید طراحی کردن آنها با دشواری همراه نخواهد بود و هزینه استانداردی برای خریداری آنها پرداخت خواهید کرد.

اما برخی از استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس را بر اساس طراحی های پیچیده ای می سازند که آنها هزینه خریداری شان تا حدودی بیشتر از نمونه‌ های دیگر خواهد بود. شما باید زمان سفارش هر یک از استخرهای فایبرگلاس پیش ساخته به خوبی طراحی آنها را مورد بررسی قرار دهید تا متوجه شوید که قیمت نهایی شان چه اندازه خواهد بود.

هزینه استخر فایبرگلاس

  1. تجهیزات استخر :

تجهیزاتی که برای نگهداری از است خریداری می کنید یکی دیگر از عواملی است که روی قیمت استخر پیش ساخته فایبرگلاس تاثیر می گذارد. در واقع شما باید بدانید که برای نگهداری کردن از استخر پمپ ها و تصفیه های متنوعی نیاز دارید.

هر یک از آنها برندهای خاصی دارند و قیمت خرید شان با یکدیگر متفاوت می باشد. بنابراین برای اینکه هر یک از تجهیزات استخر را خریداری کنید باید به خوبی قیمت آنها را از نظر کارایی و برند تولیدی شان بررسی نمایید و سپس آنها را از فروشنده خریداری کنید.

  1. متریال های به کار رفته شده برای طراحی استخر :

متریال هایی که برای طراحی استخرهای فایبرگلاس به کار برده می شود باید انعطاف پذیری زیادی داشته باشد. برخی از متریال هایی را که برای طراحی استخرهای فایبرگلاس به کار می‌گیرند دارای استانداردهای مشخص شده نیست و هزینه خریداری پایین تری دارند.

به طور کلی اگر شما می خواهید از استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس طراحی شده مدت زمان زیادی استفاده کنید باید به خوبی بدانید که آنها را بهتر است از بین بهترین متریال ها انتخاب نمایید. در واقع آن دسته از استخرهایی که کیفیت مناسبی ندارند و بعد از مدتی کارایی شان  را از دست می  ‌دهند و رسوب زیادی می گیرند.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *