عوامل موثر بر هزینه ساخت استخر پیش ساخته

عواملی موثر بر روی هزینه ساخت استخر پیش ساخته

عوامل موثر بر هزینه ساخت استخر پیش ساخته

امروزه بسیاری از افراد برای ساخت استخر در ویلا، باغ و منزل خود مایل هستند که استخرهای پیش ساخته را خریداری کنند. در واقع شما باید به خوبی بدانید که نگهداری از استخر پیش ساخته هم بر اساس اصول و شرایط ویژه ای است و باید به خوبی در مورد مراقبت از آن اطلاعات بیشتری داشته باشید.

هزینه ساخت استخر پیش ساخته به عوامل متنوعی بستگی دارد که شما بهتر است پیش از سفارش ساخت استخر به خوبی مواردی را که روی قیمت آن تاثیر می گذارد بشناسید. استخرهای پیش ساخته انواع متنوعی دارند که یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار روی قیمت آن نوع استخری می باشد که شما انتخاب کرده اید.

نحوه محاسبه کردن قیمت ساخت استخر پیش ساخته به انتخاب شما تا حد بسیار زیادی بستگی دارد. اینکه کدام یک از طرح های متنوع استخر را انتخاب می کنید یکی از مهمترین مواردی است که تعیین کننده قیمت استخر پیش ساخته می باشد.

در صورتی که بخواهید تجهیزات دیگری را هم روی استخر به کار ببرید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. برخی از مهمترین عواملی که روی هزینه ساخت این نمونه از استخرها تاثیر زیادی دارد را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات بیشتری در زمینه قیمت استخرهای پیش ساخته به دست آورید.

هزینه های ساخت استخر پیش ساخته

چه عواملی روی هزینه ساخت استخر پیش ساخته تاثیر دارد ؟

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که برای ساخت هر یک از انواع استخرها عوامل مهمی نقش دارند که شما پیش از ساخت استخر باید به خوبی این عوامل را تشخیص دهید. برخی از عواملی که روی هزینه ساخت استخر پیش ساخته تاثیر دارد عبارت است از :

  1. نوع استخر :

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که استخرهای پیش ساخته انواع متنوعی دارند. یکی از آنها استخر برزنتی و یا پی وی سی می باشد. این نمونه از استخرها دارای یک فریم فلزی از نوع استیل هستند و به وسیله زبانه هایی که روی استخر تعبیه شده است به محفظه متصل می گردند و یک قاب مستطیل، دایره و یا مربع دارند.

این فریم ها با استفاده از جای گیری هایی بر روی پارچه برزنت تعبیه می گردند و در نهایت فضای سه بعدی که آب درون آنها قرار می گیرد را طراحی می کنند. یکی دیگر از انواع استخرهای پیش ساخته نمونه های فایبرگلاس و رزین می باشد. این نمونه از استخرها از جنس قایق های کوچک تفریحی می باشند و دوام بسیار زیادی در برابر ناملایمات دارند.

شما می توانید در بسیاری از باغ ها، ویلاها و فضاهای باز این استخرها را خریداری کنید. این نمونه از استخرها اندازه و طرح متنوعی دارند. در واقع شما باید به خوبی بدانید که نوع استخر پیش ساخته یکی از اصلی ترین فاکتورهایی است که قیمت خرید استخرها را مشخص می کند.

  1. طرح استخر :

طرح و مدل هر یک از استخرها با دیگری متفاوت می باشد و شما باید به خوبی بدانید که یکی از دیگر مواردی که تاثیر زیادی روی هزینه ساخت استخر پیش ساخته می گذارد. برخی از طرح ها برای ساخت باید استانداردهای خاصی داشته باشند و برخی از طرح ها ساده تر می باشند.

شما می توانید بر اساس بودجه خود یکی از آنها را که زیبایی و جذابیت بیشتری برای فضا در اختیارتان دارد را خریداری کنید. آن دسته از استخرهایی که طراحی شان پیچیدگی بیشتری دارد بدون شک دارای قیمت خرید بیشتری است. شما می توانید قیمت هر یک از آنها را بر اساس تجهیزاتی که دارند تخمین بزنید و سپس یکی از آنها را که مناسب تر است و بودجه خریداری اش را دارید تهیه نمایید.

قیمت و هزینه ساخت استخر پیش ساخته

  1. اندازه استخر :

ابعاد و یا همان اندازه استخر یکی از دیگر فاکتورهای بسیار مهمی است که قیمت استخرهای پیش ساخته را تعیین می کند. شما باید به خوبی بدانید که هزینه ساخت و طراحی هر یک از انواع استخرهای پیش ساخته بر اساس استانداردهای اندازه ای که دارند تخمین زده می شود.

در صورتی که شما می خواهید هزینه به صرفه ای را برای خریداری این استخرها پرداخت کنید بهتر است به دنبال طراحانی باشید که تخصص بسیار زیادی در زمینه طراحی این استخر دارند و هزینه زیادی هم از مشتری دریافت نمی کنند. استخرهای پیش ساخته اندازه های متنوعی دارند و هر یک دارای ویژگی های خاصی هستند.

  1. هزینه های نگهداری از استخر :

یکی از دیگر فاکتورهای بسیار مهمی که تاثیر زیادی روی هزینه ساخت استخر پیش ساخته می گذارد هزینه های مربوط به نگهداری از استخر می باشد. شما باید با استفاده از مواد تصفیه کننده ای که برای تصفیه استخر به کار می رود اقدام به طراحی استخر نمایید.

توجه داشته باشید که برخی از مواد هزینه های خریداری شان بیشتر است و برخی از آنها هزینه خریداری کمتری دارند. شما بر اساس نیاز استخر و میزان استفاده از آن باید یکی از روش های نگهداری از استخر را انتخاب کنید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *