انواع کفپوش بتونی محوطه استخر شنا + انواع کف پوش بتنی و مزایای آن

انواع کفپوش بتونی محوطه استخر شنا

انواع کفپوش بتونی محوطه استخر شنا

یکی از مهمترین کفپوش هایی که برای استخرهای بتونی مورد استفاده قرار می گیرد کفپوش بتونی می باشد. در سال های قبل هم برای اینکه مقاومت استخرها را افزایش دهند از این کفپوش ها استفاده می کردند. این مسئله که سطوح بتونی برای مقاومت بالا در کفسازی مورد استفاده قرار می گیرد به ظاهر و دوام آن تا حد بسیار زیادی بستگی دارد.

به صرفه بودن کفپوش های بتونی برای عایق بندی استخر یکی از مهمترین دلایلی است که افراد از این کفپوش ها استفاده می کنند.

نمونه کفپوش هایی که بتونی هستند را شما می توانید زمان ساخت استخر به خوبی مورد بررسی قرار دهید و سپس یکی از آنها را انتخاب کنید و در استخر نصب نمایید. دقت داشته باشید که برای نگهداری از استخر باید به خوبی این عامل مهم را در نظر بگیرید و از عایق بندی های مناسبی استفاده کنید.

در ادامه برخی از مهمترین انواع کفپوش بتونی را نام می بریم تا اطلاعات بیشتری در مورد این نمونه از کفپوش ها داشته باشید.

انواع کفپوش بتونی

آشنایی با انواع کفپوش بتونی

بتن برای بسیاری از کفپوش ها مناسب می باشد و انتخاب خوبی به شمار می رود، اما باید بدانید که بهترین گزینه نیست. با این حال باید بدانید که اگر شما به دنبال یک کفپوش ساده، مقرون به صرفه و کلاسیک هستید باید بدانید بتون بهترین انتخاب به شمار می رود.

برخی از انواع کفپوش بتونی که شما می توانید مورد استفاده قرار دهید به همراه مزیت ها و ویژگی هایشان عبارت است از :

  1. بتون جاروکش :

بتون جاروکش یکی از بهترین بتون هایی می باشد که بافت خاصی دارد و سطح مقاومت بسیار بالایی دارد. در برابر لغزش شما می توانید از این بتون کیفیت بهتری دریافت کنید. شما باید برای استفاده از این روش جارو روی سطح بتون بکشید، البته که کشیدن جارو پیش از اینکه سطح به خوبی خشک شود باید انجام گیرد. این روش موجب می شود که مقاومت استخر تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند.

  1. بتون استمپی :

اگر شما تمایل دارید که در محوطه استخر خود از چوب و سنگ استفاده کنید ولی هزینه های آنها برای شما زیاد است به شما پیشنهاد می دهیم که در بین انواع کفپوش بتونی نمونه کفپوش های طرح دار و یا استمپی را خریداری کنید. بتن استمپی را مانند کفسازی های متنوعی مانند چوب و سنگ تولید می کنند.

این روش یکی از روش های مقرون به صرفه و کم هزینه می باشد که شما می توانید طرح های متنوع آن مانند طرح آجری، ورقه ای، چوب و … را به کار ببرید. این روش یکی از روش های ارزان و ساده ی باشد که شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

البته که شما زمان استفاده از این نمونه کفپوش ها باید بدانید آنها تا حدودی لیز هستند. بنابراین اگر شما کودک در خانواده خود دارید باید با احتیاط بیشتری از این کفپوش ها استفاده کنید.

  1. بتون طرح دار :

شما می توانید به این نمونه از کفپوش ها مانند کفپوش های جاروکش و استمپی نگاه کنید. این مدل تنها دارای یک طرح کلی بر روی خود می باشد و نیازی به رنگ کاری و قالب زدن ندارد. اجرای ارزان و راحت این نمونه از کفپوش بتونی یکی از اصلی ترین و مهمترین مزیت های آن می باشد.

در بسیاری از موارد مشتریان از این کفپوش برای محوطه استخر خود استفاده می کنند. شما می توانید از این نمونه کفپوش ها در بسیاری از استخرها استفاده کنید. نگهداری از استخر با استفاده از این کفپوش بسیار آسان تر می باشد.

  1. کفپوش های درخشان :

اگر می خواهید ظاهر استخر خود را لوکس سازید باید بدانید این نمونه از کفپوش ها انتخاب مناسبی برای شما به شمار می رود. البته که بهتر است بدانید هزینه نصب و اجرای آن نسبت به دیگر کفپوش ها بیشتر است.

آنها زمانی که نور خورشید رویشان بتابد درخشندگی و زیبایی بسیار زیادی به دست می آورند. برای به دست آوردن اثرات مطلوب از این نمونه کفپوش بهتر است آن را به درستی در محوطه استخر نصب نمایید.

مزیت های انواع کفپوش بتونی

مزیت های انواع کفپوش بتونی

شما باید به خوبی بدانید کفپوش بتونی دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد و برخی از مهمترین این مزیت ها عبارت است از :

  1. این نمونه از کفپوش ها در هر نوع که باشند مسبت به دیگر کفپوش ها هزینه به صرفه تری دارند.
  2. شما می توانید برای انتخاب هر یک از انواع کفپوش ها یکی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید. البته که دقت داشته باشید باید طرح مورد نظر را از نظر زیبایی با استخر خود بررسی کنید.
  3. دوام و کیفیت آنها بسیار عالی می باشد. بنابراین شما می توانید مدت زمان زیادی از آن روی استخر استفاده کنید.
  4. شما می توانید با استفاده از این کفپوش ها شبیه سازی دیگر نمونه کفپوش ها را در استخر خود انجام دهید.

برای مشاوره با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *