سازنده استخر و جکوزی

بهترین سازنده استخر و جکوزی در تهران

معرفی بهترین سازنده استخر و جکوزی

توجه داشته باشید امروزه تیم های بسیاری هستند که جهت ساخت استخر و جکوزی اقدام کرده اند. شما باید سعی کنید گروه معتبر و حرفه‌ای را برای ساخت استخر و جکوزی انتخاب نمایید. در ادامه این قسمت سعی داریم به بهترین سازنده استخر و جکوزی در تهران بپردازیم. اگر قصد دارید جهت ساخت و طراحی استخر و جکوزی اقدام کنید پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه نمایید.

زمانی که سازنده استخر و جکوزی وارد روند اجرایی ساخت استخر در باغ خواهد شد، بدون شک اقدامی بزرگ برای اجرا کردن عملیات ساخت استخر است که باید طبقات وسعت آن را مد نظر قرار داده و انجام داد. می‌توان گفت ساخت استخر در یک باغ تصمیم بزرگ و نیاز به همت بالایی دارد. به گونه ای که ساخت استخر امکان دارد زمان زیادی طول بکشد.

به گونه‌ای که می توان گفت جریان ساخت استخر با افرادی که تخصص ساخت استخر، تجربه پیمانکاری برای ساخت استخر ندارند، طاقت فرسا بوده و خارج از حوصله می باشد. این امر نیاز به زمان کافی، حوصله همچنین آشنایی به مسائل فنی و عمرانی دارد. زمانی که تایم مدت کار تاخیر داشته باشد یعنی هزینه ساخت استخر افزایش پیدا کرده و سیستم برنامه‌ریزی عمران از کنترل خارج خواهد شد.

به گونه‌ای که می‌توان گفت در طی این جریان هر مقدار میزان اطلاعات فنی و آشنایی بیشتر با مسائل پیرامونی بیشتر باشد باعث می‌شود تا زمان اجرای پروژه آسان تر بوده و نتیجه بهتری را به همراه داشته باشد. پس لازم است شما ساخت استخر و جکوزی را به افراد وارد و حرفه ای واگذار نمایید.

مدت زمان ساخت یک استخر

حدود یک ماه عملیات های مرتبط ساخت استخر در نظر داشته باشید که با توجه به شکل اندازه و نوع متریال و موادی که در آن استفاده می شود. همچنین تجهیزات جانبی امکان دارد این زمان تغییر کند و خارج از کنترل کارفرما یا پیمانکار ساخت استخر خواهد بود که در برخی موارد کمتر یا بیشتر خواهد شد.

 مدت زمان ساخت یک استخر

اتمام سریع پروژه

بهتر است بدانید شرکت های ساخت استخر به طور معمول در نهایت هدفی غیر از تحویل به‌موقع پروژه با بالاترین کیفیت اجرایی ندارد. به همین خاطر می توان گفت در برخی موارد که زمان ساخت و احداث استخر بیشتر می‌شود به جز اضافه شدن هزینه ساخت استخر هیچ مزایای دیگری ندارد که این کار برای شرکت ساخت سقف مورد نظر این کارفرما چندان خوشایند نمی باشد.

روش های ساخت استخر

بهتر است بدانید استخر و جکوزی به روش های مختلفی ساخته می شود  که در ادامه می دهیم:

ساخت استخر با بلوک سیمانی

یکی از روش های راحت ساخت استخر با بلوک سیمانی می باشد. این روش برای ساخت استخر ویلایی با حجم کم آب بسیار مناسب به صرفه است.

توجه داشته باشید استفاده از مصالح و ملات مناسب آب بندی اصولی و عایق کاری صحیح از مهم ترین عواملی می باشد که شما باید در ساخت استخر به آن توجه داشته باشید.

ساخت استخر با آرماتور و بتن ریزی

بهتر است بدانید ساخت استخر با آرماتور و بتن ریزی از جمله مطمئن ترین و بهترین روش برای ساخت استخرهای مواد بزرگتر و حجم بیشتر آب می باشد. برای ساخت این روش نیاز به هزینه بیشتر تجهیزات و مصالح بیشتر همچنین دقت بیشتری است.

شیب بندی استخر باید به صورتی باشد که آب درون سخت در زمان تخلیه در یک نقطه در کف سخت هدایت شود.

روش های ساخت استخر

ساخت استخر و جکوزی با بهترین تجهیزات

توجه داشته باشید پس از اینکه ساخت استخر  به پایان رسید بسیاری از افراد تمایل دارند تا ساخت جکوزی را نیز انجام دهند. روش ساخت جکوزی تا حدودی مانند روش ساخت استخر می باشد. تنها تفاوتی که وجود دارد این است که ابعاد جکوزی بسیار کوچک تر از استخر است، همچنین جکوزی تا حدودی مثل تصفیه آب استخر می باشد.

توجه داشته باشید جکوزی برای تصفیه آب ابتدا وارد پمپ شده و سپس با خروج از پمپ به سیستم تصفیه وارد خواهد شد که کدورت چربی‌های آب دریافت شده و از مبدل عبور می‌کند. آب موجود در سیستم تصفیه گرم خواهد شد. در انتها مواد لازم به آن اضافه می‌کنند که باعث از بین بردن میکروب ها شده و آب بدون آلودگی می باشد.

توجه داشته باشید در جکوزی ها پمپ های فشار قوی تبدیل می شوند که توسط آبجکت ها وظیفه پرتاب آب به داخل جکوزی را بر عهده دارد. در کنار پمپ معمولاً فشار طبیعی باعث شده است که از پمپ‌های هوا یا بلور برای وارد کردن هوا به داخل آب استخر استفاده می شود.

خدمات استخرینو:

 • گود برداری استخر یا پی کنی فونداسیون استخر و جکوزی
 • آرماتوربندی استخر و آرماتوربندی جکوزی
 • تاسیسات موتور خانه استخر
 • نصب رینگ جکوزی
 • آبندی استخر
 • سیمانکاری استخر و سیمانکاری جکوزی و سیمانکاری سونا
 • کاشی و سرامیک کاری استخر و کاشی و سرامیک کاری جکوزی
 • ساخت سونا خشک و سونا بخار
 • ساخت جکوزی
 • ساخت آبنما استخر
 • ساخت حوضچه آب سرد
 • تونل بخار
 • اتاق مخصوص ماساژ
 • ساخت حمام استخر
 • تعمیرات استخر های بتنی
 • نصب تجهیزات استخر
 • ساخت مخازن بتنی آب و دیوار برشی

پیمانکار ساخت استخر

بهتر است بدانید ساخت استخرهای بلوکی و بتنی برای استفاده در خانگی، کشاورزی و ورزشی و … توسط پیمانکار ساخت استخر انجام می شود. طراحان و مهندسان حرفه ای استخرینو تمامی جوانب را در نظر گرفته تا با کمترین هزینه بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد. همانطور که می دانید رعایت تمام نکات بزرگ و کوچکی که در احداث استخر اهمیت دارند باعث می‌شود تا خسارت‌ها به حداقل و یا به صفر برسد.

پیمانکار ساخت استخر

سپردن پیمانکاری استخر به بهترین سازنده استخر و جکوزی یعنی مجموعه استخرینو باعث می شود تا شما این کار را با خیال راحت و بدون کوچکترین دغدغه ای انجام دهید. مجموعه استخرینو تمامی مراحل صفر تا صد هزینه‌ها مصالح و تجهیزات را به عهده گرفته و سازنده استخر و جکوزی پروژه شما را آماده تحویل خواهد داد. توجه داشته باشید یکی از امتیازهای بزرگ شرکت استخرینو برخورداری از کادری مجرب و زبده می باشد.

همچنین از بهترین مصالح و تجهیزات استفاده می‌کنند تا استخر شما را از مرحله جواز به طراحی و ساخت و در آخر اجرای استفاده از آن برسند. با اطمینان خاطر طراحی و ساخت استخر و جکوزی را به مجموعه استخرینو بسپارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت  https://estakhrino.com/ مراجعه نمایید. همچنین از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با کارشناسان در ارتباط باشید.

برای مشاوره با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

مهم ترین خصوصیات بهترین سازنده استخر و جکوزی کدامند؟

بهترین سازنده استخر و جکوزی سعی می کند پروژه را در تحویل دهد. همچنین روش مناسبی را برای ساخت استخر انتخاب نماید.

تفاوت استخر و جکوزی در چیست؟

استخر معمولاً در ابعاد بزرگ تر و حجم بیشتری آب ساخته میشود. ولی جکوزی در ابعاد خیلی کمتر و کوچکتر از استخر ساخته می شود.

بهترین سازنده استخر در کدی در تهران کدام است؟

بهترین سازنده استخر در تهران گروه تخصصی استخرینو می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *