ساخت استخر با سرریز + مزایای ساخت استخر با سرریز

ساخت استخر با سرریز

امروزه روش های بسیار زیادی برای ساخت استخر وجود دارد که شما باید بدانید یکی از بهترین این روش ها که کاربرد زیادی دارد ساخت استخر با سرریز می باشد. شما زمانی که ساخت این استخر را انجام می دهید باید به خوبی در مورد روش های نگهداری از استخر سرریز هم اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

در واقع شما باید بدانید که تمامی استخرها دارای اسکیمر نمی باشند و برخی از آنها سرریز دارند. به طور معمول آن دسته از استخرهایی که اسکیمر نمی باشند در دسته بندی استخرهای سرریز قرار می گیرند. شما باید به خوبی بدانید که ساخت استخرهای سرریز مزیت های بسیار زیادی دارد و به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند نمونه های استخرهای سرریز را طراحی کنند.

شما در صورت ساخت استخر با سرریز باید به خوبی با مزیت های این استخرها آشنایی داشته باشید تا این استخر را طراحی کنید. برخی از اصلی ترین و مهمترین مزیت هایی که این استخرها دارند را در ادامه بیان می کنیم.

مزیت های ساخت استخر با سرریز

مزیت های ساخت استخر با سرریز

برخی از اصلی ترین و مهمترین مزیت هایی که ساخت استخر با سرریز دارد و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت است از :

  1. تمیز و شفاف بودن استخر :

شما باید به خوبی بدانید که درون این استخرها آب از هر چهار طرف سرریز می‌ کند و موجب می‌شود که نظافت آب به بهترین شکل ممکن انجام شود. سریع و یکدست بودن آب درون استخر را یکی دیگر از مهم ‌ترین مزیت های  آن به شمار می آورند. در واقع شما باید به خوبی بدانید که آب درون استخر های سرریز بسیار شفاف باقی می ماند

  1. هزینه های کاهش یافته بعد از مواد شیمیایی :

این نمونه از استخرها بهترین گردش آب را درون خودشان دارند. امکان نگهداری کردن از آب به حداقل ممکن کاهش پیدا می ‌کند و بر همین اساس هزینه هایی که مربوط به محصولات شیمیایی و کارهای هفتگی می باشد به میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد.

برای برخی از استخرهایی که سرریز نیستند شما باید مقدار زیادی مواد شیمیایی مورد استفاده قرار دهید. اما باید بدانید که در این نمونه از استخرها شما دیگر نیاز به مواد شیمیایی ندارید و اگر هم مواد شیمیایی درون استخر استفاده کنید مقدار آن کم است.

  1. زیبایی :

یکی دیگر از مزیت های ساخت استخر با سرریز این است که دارای ظرفیت و ظرافت بیشتری است. آب درون استخرهای سرریز به صورت مستقیم به لبه می رسد. به همین دلیل فاصله بین لبه استخر و آب ورودی به اسکیمر به طور کلی از بین می‌ رود. نتیجه این امر زیبایی و ظرافت بسیار بالای استخر است که برای بسیاری از افراد این زیبایی و ظرافت اهمیت خاصی دارد.

  1. نیاز به تمیز کردن مداوم خط آب ندارد :

شما بدون تمیز کردن مداوم استخر می توانید از استخرهای سرریز استفاده نمایید. خط آب در استخرهایی که اسکیمر هستند باید یک بار در هفته تمیز شوند در این صورت از آسیب دیدن و آسیب  های جبران ناپذیر استخر جلوگیری می شود.

این عملیات باید به صورت دستی و با استفاده از محصولات مناسب انجام شود .که علاوه بر کار کردن بدون شک هزینه ای را هم به همراه خواهد داشت. اما برای ساخت استخرهایی که سرریز هستند این عملیات ضروری نیست و شما نیازی ندارید که مدام استخر را تمیز کنید.

  1. لبه استخر زیبا :

تمیز کردن استخر بعد از ساخت استخرهای سرریز به صورت مداوم می تواند از لکه دار شدن و کثیف شدن آن به طور قابل توجهی جلوگیری کند. اما به دلیل تفاوت رنگی که زمان غوطه ور شدن در آب مشاهده می کنید کاری نمی توانید انجام دهید.

رسوببعد از گذشت سال‌ ها در استخرهایی که اسکیمر هستند این اثر زیبایی ناخواسته ایجاد خواهد شد. از طرف دیگر شما باید بدانید که در استخرهای سریز هیچ تفاوت رنگی قابل مشاهده نخواهد بود و این ویژگی به عنوان یک مزیت به شمار می ‌رود.

ساخت استخر

  1. هزینه کم :

شما برای ساخت استخر با سرریز هیچ هزینه ای جهت کمرنگ کردن خطوط رسوب و برای بندکشی پرداخت نمی کنید. بعد از چندین سال در استخرهای اسکیمر نوار تزیینی افقی باید ترمیم گردد تا از تفاوت رنگ در استخر جلوگیری شود و یا آن را حفظ کند. اما شما باید بدانید که در این استخر ترمیم رنگ وجود ندارد و به طور کلی هزینه ای نیازی نیست برای آنها پرداخت کنید.

  1. حالت انعکاس نور زیبا :

زیباترین حالتی که انعکاس نور در آب استخر به وجود می‌آورد در نمونه استخرهای سرریز مشاهده خواهد شد. همین ویژگی به عنوان یک مزیت مهم استخرهای سریز شناخته می شود. شما می توانید از زیبایی استخرهای سرریز در سهر یک از فضاهایی که مد نظرتان است لذت ببرید. بسیاری از افراد روی روف گاردن ها این نمونه از استخرها را نصب می کنند تا از زیبایی آن لذت ببرند.

برای مشاوره با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *