ساخت و نگهداری استخر ولنجک + صفر تا صد خدمات استخر

ساخت و نگهداری استخر در ولنجک

ساخت و نگهداری استخر ولنجک، شاید یکی از دغدغه های شما باشد. زندگی در ولنجک به عنوان یکی از مناطق شمالی تهران و همجوار با تله کابین توچال، داشتن استخر های شیک و لوکس را در حیاط خانه ها می طلبد. خانه های ویلایی ولنجک، این محله خوش آب و هوای تهران، فضای کاملا مناسبی برای ساخت استخر دارند.

بسیاری از خانه های این منطقه دارای باغ ها و حیاط های زیبا هستند. درختان سر به فلک کشیده دارند. اما همیشه جای یک استخر در حیاط خانه احساس می شود. استخری که با رنگ آبی براق و زیبای خود، نور خورشید را منعکس کند. آبی با دمای متعادل برای فرار از گرمای تابستان و فضایی مفرح و دل نشین، جهت بازی کودکان. داشتن چنین استخری آرزوی همه کودکان و سایر افراد خانواده است.

پس بیشتر از این منتظر نمانید و ساخت و نگهداری استخر در ولنجک را به ما بسپارید. همراه تیم استخرینو می توانید، رویایی ترین استخری که در ذهن دارید را، در کوتاه ترین زمان درون حیاط خانه خود داشته باشید. تماس با کارشناسان و مشاوران استخرینو شما را برای رسیدن به رویایتان یاری می دهد.

ساخت و نگهداری استخر ولنجک :

ساخت و نگهداری استخر در ولنجک، به خصوص در خانه های ویلایی، باغ ها و حیاط هایی که فضای مناسب جهت احداث استخر دارند، تخصص مجموعه استخرینو است. تنها کاری که شما باید انجام دهید، تماس با کارشناسان ما می باشد. با یک تماس، هر آنچه برای ساخت استخر نیاز دارید در اختیار شما قرار می گیرد.

اگر احداث استخر منزل تان را به  تیم استخرینو بسپارید، هیچ گاه پشیمان نمی شوید. اگر در محله زیبای ولنجک زندگی می کنید ولی خانه تان ویلای نیست. باز هم ساخت و نگهداری استخر در ولنجک را فراموش نکنید. چون احداث استخر های خانگی در ابعاد آپارتمانی نیز، یکی دیگر از خدمات تیم ما محسوب می شود.

به کمک استخر های پیش ساخته و فایبرگلاس، بهترین استخر را برایتان مهیا می کنیم. تیم ما از افراد کاملا متخصص و باتجربه تشکیل شده است. این افراد مطابق فضایی که در آپارتمان تان در اختیار دارید و همچنین بر اساس سلیقه شما، شیک ترین استخر را در منزل تان ساخته و به شما تقدیم می کنند.

کافیست با مشاوران تیم استخرینو تماس بگیرید و از طرح های متنوع ما دیدن نمایید. بعد از انتخاب طرح مدنظرتان برای استخر، مهندسان استخرینو آماده به کار شده و اقدامات لازم را جهت ساخت استخر انجام می دهند.

سرویس استخر های عمومی در ولنجک

نگهداری استخر برای بسیاری از استخرداران مشکل می باشد. البته گاهی افراد اطلاعات کافی در این زمینه ندارند. تیم استخرینو با در اختیار قرار دادن اطلاعات لازم در این زمینه، شما را در نگهداری استخر تان یاری میکند. همچنین اگر به نیرو نیاز دارید تا به استخر شما رسیدگی نماید، استخرینو آماده خدمات دهی به شما است.

با مشاوران ما تماس بگیرید و نگهداری از استخر تان را به ما بسپارید. همان طور که گفتیم،علاوه بر ساخت استخر، سرویس و نگهداری استخر ولنجک، تخصص ماست.

ساخت و نگهداری استخر در ولنجک و سایر خدمات استخرینو :

ساخت و نگهداری استخر در ولنجک بخشی از خدماتی است که از سوی ما برای شما ساکنان ولنجک، مهیا می باشد. از دیگر خدمات تیم ما می توان به سرویس کردن استخر و تعمیرات آن اشاره کرد. اگر استخر شما روباز باشد و در فصل پاییز و زمستان قادر به استفاده از آن نباشید.

با ورود به فصل بهار، از تیم استخرینو کمک بگیرید تا استخر تان را سرویس نماید و آن را برای شنا کردن شما و خانواده تان آماده کند. متعادل نمودن دمای آب، میزان کلر، PH آب، بازبینی فیلترهای تصفیه و لوله ها، همه جزء وظایف استخرینو می باشد. ما به شما کمک می کنیم تا تمام اجزای استخر خود را بررسی نمایید و اقدامات لازم را جهت راه اندازی دوباره استخر انجام دهید.

تعمیر و نگهداری استخر در ولنجک فقط مخصوص استخرهای خانگی نمی باشد. بلکه سایر مجموعه های آبی این محله و استخرهای عمومی می توانند جهت سرویس استخر، جکوزی، سونا و موتورخانه خود با ما تماس بگیرند. همچنین هر گونه مشکلی در بخش تاسیسات، پمپ آب، دستگاه تصفیه، فیلتر، دستگاه کلرزنی و سایر بخش های استخر دارید؛ می توانید به استخرینو مراجعه کرده و از تیم متخصص ما برای تعمیرات کمک بگیرید.

بررسی هر گونه اشکالی در اجزای استخر و رفع آن باید به افراد باتجربه، متخصص و ماهر سپرده شود. زیرا بروز هر ایرادی موجب می شود عده زیادی بیمار شوند. آنچه در استخر اهمیت دارد، نگهداری از استخر، نگهداری از آب استخر و مهیا نمودن شرایط پاکیزه درون استخر جهت شنا کردن و تفریح است. پس باید خدمات استخر در ولنجک به افرادی سپرده شود تا مجموعه آبی باکیفیت و بی نظیری به مشتری ارائه کنند.

شرح وظایف تیم استخرینو :

  • طراحی استخرهای شیک
  • طراحی استخر های مخصوص کودک
  • تعمیرات استخر
  • توسعه استخر های قدیمی و بازسازی آن ها
  • عایق کاری استخر
  • سرویس موتورخانه
  • شست و شوی استخرهای خانگی

برای مشاوره با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *