مزایای بازسازی استخر و جکوزی

مزایای بازسازی استخر و جکوزی

مزایای بازسازی استخر و جکوزی

افراد یا خانواده هایی که از استخر و جکوزی در منزل خود برخوردار هستند و یا صاحبان استخرهای عمومی، همگی وظیفه ای بزرگ بر روی دوش خود دارند و آن هم بازسازی استخر و جکوزی می باشد. بازسازی استخر و جکوزی از جمله مواردی است که انجام آن بدون شک برای تمامی افراد مزایایی به همراه دارد.

سیستم و تجهیزات استخر و جکوزی به دلیل تماس مداوم با آب و عوامل رطوبتی بایستی هر چند وقت یکبار به طور کامل چک شوند و در صورت نیاز بازسازی یا تعویوض گردند. در این مقاله قصد داریم تا تمامی جنبه های مثبت انجام درست و به موقع این اقدام را با یکدیگر بررسی نماییم.

مزایای بازسازی استخر و جکوزی

مزایای بازسازی استخر و جکوزی برای تمامی افراد

مزایایی که نگهداری و بازسازی استخر به همراه دارد، باعث شده تا انجام آن به امری کاملاً ضروری تبدیل شود و صرفاً جزو امور دلبخواهی به حساب نمی آید. در ادامه به مهم ترین این مزیت ها پرداخته ایم:

 • تضمین سلامتی استفاده کنندگان

آب استخر و سطوح جکوزی و استخر همواره در معرض عوامل آلوده کننده قرار دارند. کافیست سیستم تصفیه استخر دیگر به مانند سابق کار نکند تا باقی ماندن کوچک ترین ذرات و باکتری ها در آب، سلامتی تمامی افراد استفاده کننده از استخر را تهدید نماید و بیماری های تا مرز کشندگی ایجاد شوند.

بنابراین می توان اولین و مهم ترین مزیت بازسازی استخر و جکوزی را تضمین سلامت اعضای خانواده و عموم دانست.

 • لذت هر چه بیشتر از استخر و جکوزی

بی شک استخری که آب آن از دمای مناسب و یا از امکانات لازمی همچون نردبان برخوردار نباشد، در استفاده با چالش هایی برای افراد رو به رو خواهد بود و این باعث می شود که نتوان آن طور که باید از این تفریح ورزشی لذت کافی برد.

 • عدم نیاز به تعویض های مکرر قطعات

بسیار ناامید کننده است وقتی که ناچار به تعویض قطعه ای باشید که به تازگی آن را برای استخر و جکوزی خود نصب و راه اندازی نموده اید. اصلی ترین عامل این اتفاق، عدم رسیدگی و سرویس درست و به موقع استخر و جکوزی می باشد.

 • صرفه جویی شگفت انگیز در وقت و هزینه ها

طبیعتاً زمانی که عدم نیاز به تعویض های پی در پی قطعات استخر و جکوزی به لطف بازسازی و سرویس به موقع آن ها صورت گیرد، هزینه های اختصاص داده نیز کاهش خواهند یافت، چرا که بی شک هزینه بازسازی قطعات کمتر از تعویض آن ها برایتان تمام خواهد شد.

 • عدم ایجاد اشکال در عملکرد استخر و جکوزی

یکی از آزار دهنده ترین اتفاقات، این است که در حال شنا باشید و ناگهان با اشکالی در عملکرد سیستم های مربوط به استخر مواجه شوید. آزار دهنده تر از آن زمانی است که متوجه شوید بایستی نسبت به تعویض کامل برخی قطعات اقدام نمایید.

از دیگر مزایای بازسازی استخر و جکوزی در زمان مناسب، می توان به پشت سر گذاشته شدن چالش روبرو شدن با اشکالات فنی متعدد در عملکرد قطعات آن ها اشاره نمود.

مزایای بازسازی به موقع استخر و جکوزی

شاید از جمله کسانی هستید که نسبت به بازسازی های مکرر اجزای استخر و جکوزی خود شکایت دارید و انجام آن را تا حد امکان به تعویق می اندازید.

علاوه بر این که شما در قبال استخر و جکوزی خود مسئول هستید، بایستی بدانید که این بخش از منزل نیز همانند بخش های دیگر به بودجه ای سالانه به منظور کارکرد هر چه بهتر در گذر زمان نیاز دارد.

با بازسازی به موقع استخر و جکوزی، از مزایایی همچون عدم نیاز به تعویض قطعات برای طولانی مدت و صرفه جویی قابل توجه در هزینه های خود برخوردار خواهید شد.

البته منظور ما از بازسازی به موقع استخر و جکوزی، بهترین زمان برای انجام آن نیز می باشد. بهتر است عملیات بازسازی را به زمانی اختصاص دهید که کمترین استفاده از استخر و جکوزی می شود. بدین ترتیب می توانید به هنگام فصول سرد، نسبت به درخواست بازسازی اقدام نمایید.

معایب بازسازی استخر و جکوزی

قطعاً هیچ عیب و ایرادی در بازسازی و نگهداری به موقع از استخر و جکوزی وجود ندارد، به جز آن که بودجه ای ثابت را در طول هر سال به خود اختصاص خواهد داد و این برای برخی کمی آزار دهنده است.

اما همانطور که اشاره نمودیم، این بودجه نسبت به هزینه ای که در صورت عدم بازسازی درست و به موقع استخر و جکوزی بایستی متحمل شوید، بسیار منصفانه و مناسب است.

در کل میزان بودجه اختصاصی به بازسازی استخر و جکوزی، به نوع و تعداد خرابی ها، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات، موقعیت و ابعاد استخر و جکوزی و میزان اعتبار و تجربه تعمیرکار بستگی دارد.

مزایای بازسازی استخر و جکوزی

مزایای بازسازی استخر و جکوزی توسط استخرینو

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده در بالا، واگذاری عملیات بازسازی استخر و جکوزی به مجموعه ای حرفه ای و باتجربه، از مزایایی همچون هدر نرفتن هزینه ها، عدم صرف هزینه های گزاف و سودجویانه و تعمیر تضمینی استخر و جکوزی برخوردار است.

لذا می توانید هم اکنون با استخرینو که چند سالی است تیمی از حرفه ای ترین افراد متخصص در زمینه ساخت، تعمیر، نگهداری و انواع خدمات استخر و جکوزی را به کار بسته است، تماس حاصل نموده و نسبت به این خدمات و هزینه ها بیشتر مطلع گردید.

دیگر خدمات بازسازی استخر و جکوزی استخرینو

 • بازطراحی استخر و جکوزی
 • زیباسازی استخر و جکوزی
 • راه اندازی سیستم های ایمنی
 • نصب و راه اندازی گرمکن
 • تعمیر و تعویض سیستم تصفیه استخر
 • رفع نشتی کف، دیواره و لوله های متصل بین کاسه استخر و جکوزی
 • رفع زنگ آب منبع تصفیه و جت جکوزی
 • تعویض لوله پوشیده مدار تصفیه استخر و جکوزی
 • ساخت و تعویض رینگ جکوزی با لوله های UPVC و گالوانیزه
 • عایق کاری حرارتی استخر و جکوزی
 • تعویض شن سیلیس سیستم تصفیه
 • نصب و تعمیر دستگاه های گندزدا

برای مشاوره با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

آیا بازسازی استخر و جکوزی زمان بر است؟

مزیت سرویس و بازسازی به موقع استخر و جکوزی، زمان بر بودن کمتر آن نسبت به عملیات های وقت گیر تعویض کامل قطعات می باشد.

مزایای بازسازی استخر و جکوزی توسط استخرینو نسبت به دیگر مجموعه ها چیست؟

از مزایای فوق العاده استخرینو می توان به خدمات کامل این مجموعه در زمینه استخر و جکوزی و هزینه های کاملاً ثابت و استاندارد آن اشاره نمود.

اگر بازسازی استخر و جکوزی به درستی انجام شود، آیا باز هم نیاز به سرویس سالانه وجود خواهد داشت؟

اگر عملیات بازسازی استخر و جکوزی بدون ایراد انجام شود، تا سال ها از هرگونه قطعات نو بی نیاز خواهید بود، اما باز هم توصیه ما بر سرویس سالانه استخر و جکوزی شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *