متخصص تعمیر استخر در تهران

متخصص تعمیر استخر در تهران

تعمیر استخر از جمله عملیاتی است که بایستی تحت مجهز ترین شرایط توسط کاردان ترین افراد انجام پذیرد. بی شک این متخصص تعمیر استخر است که می تواند موفقیت یا عدم موفقیت فرآیند تعمیر و سرویس استخر را تعیین نماید.

پایتخت کشور ما در میان دیگر شهرها بیشترین نیاز را به متخصصین تعمیر استخر دارد، چرا که تعداد استخرهای عمومی و منازل مسکونی دارای استخر در آن بسیار بیشتر است. طبیعتاً با این حساب میزان درخواست تعمیر آن ها نیز در این شهر بسیار بیشتر خواهد بود.

اگر شما نیز به متخصصی قابل اعتماد جهت تعمیر استخر خود در تهران نیاز دارید، بهتر است در ادامه این مطلب با ما همراه شوید تا با برخی از مهم ترین خصوصیات یک متخصص تعمیر و وظایف وی به خوبی آشنا شوید.

متخصص تعمیر استخر در تهران

متخصص تعمیر استخر کیست؟

متخصصان تعمیر استخر در تهران و هر کجای دیگر ایران، افرادی آموزش دیده و آشنا با تمامی اجزای استخر هستند تا در زمان خرابی هر از این اجزا بتوانند در کمترین زمان مشکل را تشخیص داده و مناسب ترین راه حل را در نظر گیرند.

این افراد با تجربه و خبره در کار تخصص خود به طور معمول جذب مراکز تعمیر استخر و جکوزی می شوند و تحت نام این شرکت ها به کار مشغول هستند. آن ها با توجه به میزان تخصص خود، می توانند در افزایش یا کاهش اعتبار شرکت ها تأثیر مستقیم داشته باشند.

خصوصیات قابل انتظار از متخصص تعمیر استخر در تهران

عملیات تعمیر استخر، چیزی نیست که هر کسی بتواند به طور سر خود در آن دست برده و از انجام آن سربلند بیرون آید! ویژگی های لازم مورد انتظار از یک متخصص تعمیر استخر در تهران را می توان در سه مورد بیان نمود که البته در ابتدای مقاله نیز اشاره ای به آن ها داشتیم.

اولین و مهم ترین این خصوصیات، توانایی در تشخیص مشکلات احتمالی است. بدین صورت که وی وظیفه دارد از طریق حواس خود همچون بویایی و بینایی و یا پرسش های درست و به جا از صاحب استخر، از مشکلات مکانیکی و شیمیایی استخر مطلع گردد.

همچنین یک متخصص در جهت نگهداری و بازسازی استخر در تهران و هر کجای دیگر جهان، همیشه باید با تجهیزات استخر از قبیل فیلتر، پمپ و مبدل را به طور کامل آشنا باشد. مهم تر از آن، یکی متخصص بایستی کار با اصلی ترین و جدید ترین لوازم تعمیر را بلد باشد و دانسته های خود را دائماً به روز نماید.

اما شاید بتوان گفت هیچ یک از موارد بالا به اندازه قابلیت تشخیص نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات استخر دارای اهمیت نمی باشند! چرا که اگر این مورد به درستی انجام نشود و برای نمونه قطعه ای که قابل تعمیر است توسط وی تعویض گردد، هزینه های زیادی به دارنده استخر تحمیل خواهد شد.

اینجاست که تفاوت یک تعمیرکار قابل اطمینان و سودجو مشخص می گردد! فراموش نکنید که تنها معیار انتخاب فرد تعمیرکار، میزان تخصص او نیست، چرا که ممکن است به راحتی شما را فریب داده و حتی مشکلی به مشکلات استخر شما به دروغ اضافه نماید. در نتیجه بهتر است پیش از هر چیز به دنبال مراکز معتبر در زمینه تعمیر استخر در تهران باشید.

وظایف متخصص تعمیر استخر در تهران

اکنون قصد داریم تا شما را با برخی از مهم ترین وظایف متخصص تعمیر استخر در تهران به طور اجمالی آشنا سازیم.

موتورخانه استخر به عنوان یکی از اصلی ترین بخش های آن، وظیفه دارد دمای آب را تنظیم نماید و تصفیه آب استخر را نیز به خوبی انجام دهد. یک متخصص تعمیر استخر بایستی مشکلات پیش آمده زیر برای موتورخانه را به راحتی تشخیص دهد:

 • خرابی های پمپ و سختی گیر
 • خرابی شیرآلات
 • خرابی مبدل حرارتی
 • خرابی منبع کویل و دیگ آب گرم
 • خرابی فیلترهای شنی، یو وی و ازون

دیگر وظایف متخصص تعمیر استخر در تهران

 • تعمیر و تعویض قطعات ظاهری استخر همچون کاشی ها با رعایت اصول استاندارد
 • تعمیرات سیستم تصفیه استخر
 • تعمیرات بخش های ایمن ساز استخر
 • تعمیرات سیستم گرمایشی استخر
 • رفع نشتی کف، دیواره و لوله های متصل بین کاسه استخر
 • تعویض لوله پوشیده مدار تصفیه استخر
 • عایق کاری حرارتی استخر
 • تعویض شن سیلیس سیستم تصفیه
 • نصب و تعمیر دستگاه های گندزدا

متخصص تعمیر استخر در تهران

هزینه دریافتی متخصص تعمیر استخر در تهران

طبیعی است که هزینه های دریافتی هر متخصص استخر بسته به میزان مهارت و تجربه اش با دیگری متفاوت باشد. به منظور جلوگیری از پرداخت هزینه های گزاف و غیر معمول بهتر است از معتبر ترین مراکز تعمیر استخر در تهران درخواست تعمیرکار نمایید.

اما  طور کلی هزینه های دریافتی توسط متخصص تعمیر استخر در تهران به عوامل زیر بستگی خواهد داشت:

 • نوع و تعداد مشکلات تکنیکی استخر
 • ابعاد و مشخصات فنی استخر
 • میزان تجربه و مهارت تعمیرکار استخر

بهترین متخصص تعمیر استخر در تهران

اکنون شما به خوبی با مشخصات یک متخصص تعمیر استخر مجرب در تهران آشنا هستید، اما طبیعی است که هنوز هم نسبت به یافتن یک مرکز تعمیرات استخر و جکوزی معتبر دچار سردرگمی شده باشید.

نگران نباشید. استخرینو اینجاست تا بهترین تجربه در مراجعه به مراکز تعمیر استخر را به شما ارائه دهد. اگر از سرویس ها و تعمیرات بی نتیجه انجام پذیرفته توسط برخی افراد کلافه شده اید، بهتر است این کار را به مجموعه مجرب و مطرح استخرینو در تهران بسپارید.

برای مشاوره با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

متخصص تعمیر استخر در تهران در تعمیرات ظاهری چه وظیفه ای بر عهده دارد؟

ممکن است بر اثر نگهداری نامناسب همچون عدم حفظ درست ترکیبات شیمیایی آب، سرامیک ها زودتر دچار خرابی شوند. متخصص تعمیر بایستی این کاشی ها را تعویض نماید.

متخصص تعمیر استخر در تهران در سیستم تصفیه آب استخر چه وظایفی بر عهده دارد؟

در صورت وجود هرگونه اشکال کارکردی در سیستم تصفیه و گندزدای استخر که در طول زمان مشخص خواهد شد، متخصص تعمیر استخر در تهران بایستی بسته به نوع مشکل به تعمیر یا تعویض این سیستم ها بپردازد.

متخصص تعمیر استخر در تهران در صورت نیاز مشتری به سیستم های امنیتی بایستی چه مواردی را بررسی نماید؟

متخصص تعمیر استخر در تهران در صورت نیاز مشتری به سیستم ایمن ساز استخر، بایستی از وجود انواع حصار، نردبان و آژیر خطر مطمئن شده و در صورت نیاز به نصب هر یک بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *