ساخت و نگهداری استخر بوکان + خدمات استخر و نگهداری استخر

ساخت و نگهداری استخر بوکان

ساخت و نگهداری استخر بوکان برای همه ساکنان این محله، به ویژه افرادی که ساکنان پنت هاوس هستند، دغدغه بزرگی است. یکی از بهترین شرکت های ساخت و نگهداری استخر در بوکان، شرکت استخرینو است. این شرکت قادر است در برج ها و آپارتمان های شما، بهترین استخر و جکوزی را بسازد.

اگر در فضای موجود دوست دارید استخری متحرک داشته باشید، استخرینو می تواند از استخر و جکوزی های پیش ساخته برای منزل شما استفاده نماید. همچنین این نوع استخر و جکوزی ها قابل جا به جایی نیز هستند. چون در محله بوکان متراژ خانه ها، ۴۰۰ تا ۱۲۰۰ متر مربع است، فضای لازم جهت ساخت استخر و جکوزی وجود دارد.

خدماتی که از سوی استخرینو ارائه می گردد شامل: ساخت استخر، نگهداری استخر، تعمیرات استخر، ساخت و نگهداری جکوزی و سونا و تعمیرات آن ها می شود.

از جمله بهترین ویژگی های تیم استخرینو در زمینه خدمات استخری در بوکان، طراحی منحصر به فرد استخر و جکوزی از سوی طراحان این مجموعه می باشد. طراحان استخرینو با تخصص و تجربه ای که دارند، زیباترین، شیک ترین و زیباترین استخر و جکوزی را براساس طرح های جدید و همچنین به سلیقه شما، طراحی می نمایند.

کافیست برای طراحی و ساخت استخر یا جکوزی برجِ خود، با استخرینو تماس بگیرید و از مهارت و هنر طراحان استخرینو بهره مند گردید. تیم استخرینو آماده طراحی و ساخت استخر و جکوزی با هر متراژ و طرحی که بخواهید، در پنت هاوس یا آپارتمان شما است.

بخشی از دیزاین و شکوه پنت هاوس بستکی به استخر و جکوزی آن دارد. پس به استخرینو اعتماد کنید و طراحی شیک ترین استخر و جکوزی پنت هاوس خود را به ما بسپارید.

ساخت و نگهداری استخر در بوکان

ساخت و نگهداری استخر در بوکان با استخرینو:

اگر به تازگی در بوکان یک آپارتمان یا پنت هاوس خریده اید، اما از استخر و جکوزی آن راضی نیستید؛ با استخرینو تماس بگیرید. ساخت استخر خانگی در بوکان و همچنین بازسازی و تعمیرات استخر و جکوزی از دیگر خدمات استخرینو است. پس نگران طراحی و دکوراسیون منزل خود نباشید. زیرا هرگونه که بخواهید، متناسب با دیزاین پنت هاوس یا آپارتمان تان، استخر و جکوزی تان را بازسازی می کنیم.

با کمک مشاوران و کارشناسان ما می توانید بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید. مهندسان استخرینو اقدام به بازسازی استخر شما می کنند و از کاشی کاری، عایق کاری و دستگاه ها و تاسیسات جدید استفاده می نمایند. به این ترتیب شما بهترین و زیباترین استخر و جکوزی را در پنت هاوس خود خواهید داشت.

ساخت و نگهداری استخر بوکان و شرح خدمات استخرینو:

ساخت و نگهداری استخر بوکان توسط استخرینو به شکل زیر انجام می شود:

 • بازدید از منزل شما به همراه کارشناسان و مهندسان
 • تعیین فضای مناسب برای ساخت استخر و جکوزی
 • طراحی استخر و جکوزی بر اساس جدیدترین طرح ها و متناسب با سلیقه شما
 • اقدام به ساخت استخر و یا استفاده از استخر و جکوزی پیش ساخته
 • آرماتور بندی
 • لوله کشی
 • بتن ریزی
 • سیمان ریزی
 • عایق کاری
 • کاشی کاری
 • راه اندازی تاسیسات و موتورخانه
 • نصب دستگاه های تصفیه و کلر زنی

استخرینو تمام این مراحل را با بالاترین کیفیت، بهترین مصالح و زیر نظر متخصص ترین مهندسان انجام می دهد. در آخر شما با مجلل ترین و بهترین استخر و جکوزی روبرو خواهید شد. فرزندان تان می توانند با لذت فراوان در استخر شنا کنند و  شما نیز می توانید از تماشای شادی و تفریح آن ها لذت ببرید.

برگزاری جشن ها و مجالس در پنت هاوس و در کنار استخر و جکوزی یکی از رویایی ترین ساعاتی است که می توانید تجربه کنید. استخرینو مفتخر است که می تواند در بخشی از زندگی رویایی شما شریک باشد.

تعمیر و نگهداری استخر بوکان

نگهداری استخر در محله بوکان:

همانطور که ذکر کردیم، تعمیر و نگهداری استخر در بوکان تخصص تیم استخرینو است. هر آنچه که برای نگهداری از استخر یا آب استخر نیاز دارید، از سوی استخرینو فراهم خواهد شد.

از نکات مهم در زمینه نگهداری استخر باید به: تمیز و تعویض به موقع فیلتر ها، شست و شوی مداوم استخر، کنترل مواد شیمیایی استخر، PH آب، میزان کلر، دمای آب و بازرسی لوله ها و دستگاه ها اشاره کرد. تمام این موارد توسط تیم استخرینو با بالاترین امکانات و تجهیزات مهیا خواهد شد.

استخرینو از سال ۱۳۹۲ شروع به کار کرده و بهترین تیم را برای ساخت استخر گرد هم آورده است. این تیم از زبده ترین طراحان، مهندسان، مشاوران و کارشناسان تشکیل شده تا مدرن ترین و شیک ترین جکوزی و استخر ها را برایتان مهیا کنند. این مجموعه در نیاوران و خیابان شریعتی دارای دفتر کار است.

با مراجعه به سایت استخرینو به نشانی: https://estakhrino.com/ مراجعه کنید. در این سایت می توانید پروژه هایی که توسط مجموعه استخرینو احداث شده است را مشاهده نمایید و با شرح وظایف آن ها نیز بیشتر آشنا شوید. شماره تماس دفتر استخرینو نیز در سایت موجود می باشد.

برای مشاوره با کارشناسان ما در استخرینو و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۶۴۰۸۶۷

۰۹۱۲۶۰۷۷۴۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *